ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вакарчук показав нову пісню, від якої у нього мурашки

Український рок-музикант, автор пісень, лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук показав нову пісню, від якої у нього мурашки по шкірі
Depo.Музичний укроп
3 березня 2016 16:57
ФОТО: depo.ua

Цим він поділився зі своїми шанувальниками в Twitter, передає depo.ua.

"Мурашки по шкірі ... І радість від нової української музики", - підписав свій твіт відомий музикант.

Йдеться про нову пісню української інді-рок-групи Vivienne Mort "Пташечка" (рус. - "Пташка"). Це дуже лірична і ніжна композиція, лейтмотивом якої є слова про любов: "а ти ж не можеш знати, як я тобі люблю, ти лягаєш спати, и я не дихаю до ранку. І аж до світанку ... Сама я, як без місяця зоря ". Дівчина розповідає, що про її почуття вона може заспівати лише пташці.

Перші спроби створення групи Vivienne Mort були ще в 2007 році, саме тоді вокалістка і автор пісень Даніела Заюшкина пише перші композиції і збирає музикантів. У 2008 році було записано дві пісні на студії звукозапису - "Лети" і "День, коли святі ...".

Весь 2009 рік група проводить в пошуках музикантів, епізодично даючи концерти з тимчасовими учасниками. І, нарешті, в 2010 році записує свій дебютний міні-альбом "Єсентуки LOVE".

У 2013 році Vivienne Mort записує перший повноцінний альбом "Театр Pipinо" і вирушає у всеукраїнський тур на підтримку диска. А вже в 2014 році виходить другий міні-альбом групи під назвою "Готика".

2015 року група почала з акустичного туру Filin Tour, який стартував 13 лютого в Києві. А вже 1 березня Vivienne Mort випускає третій міні-альбом "Filin".

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo