ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вагітна Ангеліна Завальська показала округлий животик і чоловіка Колодія

Українська співачка Ангеліна Завальська, яка вдруге вагітна, насолоджується материнством та готується до народження другого малюка
Depo.Музичний укроп
11 травня 2016 16:07
ФОТО: depo.ua
Вагітна Ангеліна Завальська показала округлий животик і чоловіка Колодія
Вагітна Ангеліна Завальська показала округлий животик і чоловіка Колодія

Артистка та її чоловік Олександр Колодій поділилися подробицями виховання первістка Кирила, повідомляє depo.ua з посиланням на Viva.

Подружжя та їхній дворічний син залюбки позували фотокамерам у милій сімейній фотосесії. На світлинах добре видно кругленький животик майбутньої вдруге мами.

Як виявилося, Ангеліна – зовсім не примхлива вагітна.

"Дивно, але друга вагітність протікає так само, як і перша, - за настроєм, самопочуттям. Все легко і без особливих проблем. У мене немає перепадів настрою і примх, я не замовляю серед ночі мочених яблук", - зізналася співачка. Її коханий додав, що показувати характер коханій особливо немає коли, оскільки вона постійно занята сином.

Вагітна Ангеліна Завальська показала округлий животик і чоловіка Колодія - фото 1

Ангеліна та Олександр – "продвинуті" батьки, які досконало вивчили асортимент дитячих товарів та іграшок. Проте, співачка наголошує, що марнотратство їй не притаманне.

Вагітна Ангеліна Завальська показала округлий животик і чоловіка Колодія - фото 2

"З досвідом з'явилося більше практичності. Ну і, звичайно ж, багато перейде від Кірюши. Просто спочатку ми не знали, що йому сподобається. Тільки з часом стали розбиратися в його смаках", - зауважила зірка про поширений перехід речей від старших діток до молодших. Подружжя підкреслило, що, попри батьківство, знаходять час одне для одного.

Вагітна Ангеліна Завальська показала округлий животик і чоловіка Колодія - фото 3

Крім того, Ангеліна зазначила, що сподівається на те, що їхній із Олександром первісток не ревнуватиме маму із татом до братика або сестрички. 

Вагітна Ангеліна Завальська показала округлий животик і чоловіка Колодія - фото 4

"Звичайно, ми йому розповідаємо, запитуємо: "Де дитинка?" - Він показує на животик. Тобто ніби як знає. А наскільки усвідомлює. Знаєш, дуже здорово співпало, що у моєї сестри народився синочок, якому зараз чотири місяці. Кірюша раніше ніколи не бачив таких малюків, спочатку поставився до нього насторожено, навіть ревнував, але потім звик. Я рада, що, спілкуючись з молодшим братиком, він має можливість звикнути до думки, що він не один - поруч є ще малюки. Сподіваюся, сильно ревнувати не буде, принаймні, ми постараємося, щоб з появою другої дитини Кирило не відчував себе обділеним увагою", - підкреслила Завальська. 

Вагітна Ангеліна Завальська показала округлий животик і чоловіка Колодія - фото 5

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo