ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Севастополі перемогу Джамали святкували у вишиванках і під Вакарчука

Перемогу Джамали на Євробаченні українці святкували разом із кримськими татарами в одному із місцевих ресторанів
Depo.Музичний укроп
17 травня 2016 16:38
ФОТО: depo.ua

Про це передає з Криму кореспондент "Громадського радіо", повідомляє depo.ua.

В Севастополі перемогу Джамали святкували в вишиванках і під Вакарчука - фото 1

Уся компанія на подив решти відвідувачів вбралася у вишиванки, замовляла національні українські страви і співала українськомовні пісні. 

"Зібратися змогли далеко не всі наші українці, бо рішення відсвяткувати тріумф Джамали і України було спонтанним, — розповідає корінна мешканка Севастополя Тетяна. — Проте, навіть для нашої скромної компанії довелося зсувати три столи. Решта відвідувачів дуже довго свердлила нас поглядами і вслуховувалася в наші розмови. А потім як виклик замовили якусь пісню про "легендарність Севастополя" і спеціально попросили оголосити, що це композиція для народжених в Севастополі. Ми з чоловіком послухали її, і потім дуже голосно закричали їм українською мовою "Дякуємо!" бо ми народилися і все життя прожили тут. Вони були в шоці. А після того, як вся наша компанія затягнула "Все буде добре" Вакарчука, вони швидко зникли".

Також Тетяна розповіла, що в її родині всі голосували за Джамалу з російських кримських номерів. Так само як і більшість кримських татар та українців півострова.

Проукраїнські кримчани переконані, що їхні голоси також допомогли пісні "1944" стати найкращою на "Євробаченні-2016".

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo