В мережу потрапили ексклюзивні фото з весільної подорожі Джамали

Опубліковані світлини з подорожі Джамали та її чоловіка в Рим

Depo.Музичний укроп
10 травня 2017 16:04
ФОТО: depo.ua

Разом з молодятам команда ELLE вирушила в сонячний Рим, щоб відобразити їх романтичні пригоди, повідомляє Depo.ua.

Джамала сміється, розповідаючи, як отримала пропозицію руки і серця. Після концерту у Львові PR-директор Денис попросив її приїхати до Ратуші і піднятися на оглядовий майданчик - мовляв, там чекає фотограф, який спеціально заради зйомки приїхав з Польщі. Вона спробувала відмовитися, посилаючись на ніч, дощ і втома, але Денис наполягав.

"І ось я в концертній сукні, на височенних підборах видираюся сходами нагору, а там ... він уже дві години стоїть під дощем, чекає мене з кільцем і трояндами. Звичайно, я сказала "так"! Правда, потім подумала, що, напевно, занадто швидко відповіла, - сміється вона. - Сеит-Бекір справжній романтик! Часто робить мені сюрпризи. Наприклад, заздалегідь домовилися не святкувати 8 Березня, а вранці отримую від нього подарунок", - доторкається до акуратного срібного кулона на чорному шнурку.

"Немає ідеальних суконь, - каже Джамала про весільну. - Я б радила нареченим не дивитися на тренди і вибирати плаття для себе, а не для публіки. Якщо в моді міні і прямий крій, ще не означає, що вам це личить. Я дивилася журнали, але це були не мої фасони, тканини, фактури ... Зрозуміла, що хочу сама придумати свою сукню. Знайшла референс, описала ідею і відправила все Бічола (Тетрадзе, дизайнер), а він довго шукав потрібне мереживо по всьому світу, висилав мені шматочки ...".

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo