ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Український диригент стане "Артистом ЮНЕСКО за мир"

Диригент Національного академічного театру опери та балету України Герман Макаренко отримає звання "Артист ЮНЕСКО за мир
Depo.Музичний укроп
24 листопада 2016 10:48
ФОТО: depo.ua
Український диригент стане "Артистом ЮНЕСКО за мир"
Український диригент стане "Артистом ЮНЕСКО за мир"

Про це повідомляє прес-служба ЮНЕСКО, передає Depo.ua.

Крім роботи в Національній опері України, Макаренко очолює симфонічний оркестр "Київ-Класик", визнаний в Україні та за її межами. Крім цього, Маестро курує ексклюзивні музичні проекти "Концерт прем'єр", "Новорічний Штраус-концерт" та "Освідчення в коханні".

Як зазначається у повідомленні ЮНЕСКО, Герман Макаренко удостоєний почесного звання "в знак визнання його прихильності просуванню музики як рушійної сили діалогу і взаєморозуміння між людьми, визнання його внеску в зміцнення миру і терпимості, зокрема за допомогою виступів оркестру "Київ-Класик", а також його глибокої прихильності до ідеалів і пріоритетів Організації".

Макаренко гастролював з різними симфонічними оркестрами та оперними театрами багатьох країн світу, серед яких США, Канада, Франція, Італія, Сербія, Чехія, Бельгія, Хорватія, Македонія, Словаччина, Росія та інші.

Однак серед знавців класичної музики Макаренко більше відомий як український диригент-філософ, що поєднує теорію і практику, виступи й викладання. Наслідком такого симбіозу стало написання кандидатської дисертації "Музика — як метамистецтво в ірраціоналістичній естетиці ХІХ століття" та докторської дисертації "Творчість диригента в контексті інтегративного підходу".

Крім того, Макаренко є автором монографій "Музика і філософія: Шопенгауер, Вагнер, Ніцше" і "Творчість диригента: естетико — мистецтвознавчі виміри".

Він також записав понад 10 компакт-дисків з творами західноєвропейських, російських, українських композиторів (серед яких музика до балетів Петра Чайковського "Лебедине озеро" і "Лускунчик").

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo