ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кличка вже запрошують на "Євробачення-2017": у Палац Спорту чи на Лівий берег

Заступник київського міського голови Віталія Кличка Олексій Рєзніков назвав можливі локації для проведення Євробачення-2017 у столиці
Depo.Музичний укроп
20 липня 2016 19:44
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, Рєзніков презентував Київ як потенційного господаря Євробачення у "Битві міст"на Першому національному.

"Логічно, що треба проводити Євробачення в Києві. У нас є інфраструктура, готельний фонд. Команда мера Кличко готова зустрічати гостей прямо зараз", - сказав Рєзніков.

Чиновник показав медійникам ролик, в якому Віталій Кличко описує переваги Києва - 4000 обєктів культурної спадщини, зручний транспорт, 23 000 місць в готелях, 200 розважальних центрів.

"Ми в своїй заявці подаємо Палац Спорту – досвід є, є проект реновації арени. Треба лише оголосити тендер. Заявляємо ще Міжнародний виставковий центр на Лівому березі та спорт-комплекс "Олімпійський". Фан-зони можемо облаштувати на Троїцькій, Михайлівській, Поштовій, Контрактовій, Софіївській площах. Як зону закриття ми пропонуємо Мистецький Арсенал", - повідомив Рєзніков.

Також чиновник додав, що накриття стадіону "Олімпійський" не є проблемою, хоча думає, що варто зосередитися на перших двох локаціях. 

Нагадаємо до 1 серпня оргкомітет пообіцяв визначитися з містом-господарам Євробачення-2017. Наразі на конкурс претендують Київ, Львів, Херсон, Одеса, Дніпро та Харків.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo