ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ТОП-10 найяскравіших кліпів Вакарчука-іменинника

14 травня відомому українському музиканту та лідеру гурту "Океан Ельзи" Святославу Вакарчуку виповнюється 41 рік
Depo.Музичний укроп
14 травня 2016 08:00
ФОТО: depo.ua
ТОП-10 найяскравіших кліпів Вакарчука-іменинника
ТОП-10 найяскравіших кліпів Вакарчука-іменинника

Depo.ua пропонує переглянути 10 яскравих та незабутніх кліпів, без яких українська культура багато б втратила.

Життєвий та творчий шлях Святослава Вакарчука

Народився Святослав Вакарчук 14 травня 1975 року у сім'ї львівського професора фізики (батько - Іван Вакарчук - з 1984 року ректор Львівського університету ім. Ів.Франка ).

З шести років пішов у львівську елітну школу, яку закінчив з срібною медаллю (мав одну четвірку з математики ). Лідером не був, але вплив на шкільне життя здійснював - готував стінгазети, брав участь у КВНах, створенні шкільного театру, активно займався баскетболом.

Два роки займався у музичній школі по класу скрипки, паралельно навчаючись грі на баяні. Має дві вищі освіти (фізика теоретика та економіста-міжнародника), які набув у Львівському університеті.

ТОП-10 найяскравіших кліпів Вакарчука-іменинника  - фото 1

Гурт "Океан Ельзи", завдяки творчості якого Святослав Вакарчук став відомим співаком та композитором, було створено 1994 року. Святослав став не тільки організатором гурту, але й автором переважної більшості текстів та музики й незмінним лідером "Океану Ельзи". Після закінчення університету Вакарчук міг продовжувати навчання за кордоном, але натомість обрав музичну кар'єру. Гурт до того часу вдало виступив на кількох фестивалях, і Святослав разом з ним поїхав у Київ записувати дебютну платівку ("Там, де нас нема", 1998).

Теоретична фізика залишила слід і в музичній творчості Славка. Тема його кандидатської дисертації "Суперсиметрія електронів у магнітному полі". Більше того, з деяких цілком поінформованих джерел стало відомо, що SUSY - це зовсім не дівчина, а абревіатура від "SUperSYmmetry".

ТОП-10 найяскравіших кліпів Вакарчука-іменинника  - фото 2

Лідер гурту "Океан Ельзи" і автор майже усіх текстів. В гурті його звуть Славік або Славко.

Полюбляє овочі і фрукти, темне пиво (з міцних напоів - "Криваву Мері" ), книгу Барон Мюнгхаузен, Едіт Піаф, Stone Roses, баскетбол, трасу Київ-Львів.

Найдорожча насолода, яку може собі дозволити — бути разом з коханою людиною.

Не любить солодкий перець, Ірину Алегрову та голлівудські бойовики.

ТОП-10 найяскравіших кліпів Вакарчука-іменинника  - фото 3

Улюблений мультфільм з дитинства - "Ну, постривай!", улюблені кумири - батько, Джон Леннон, Джим Моррісон, Юрій Гагарін.

В захваті від японської культури. Улюблені автори — Юкіо Місіма і Харукі Муракамі.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo