ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Соліст українського гурту стане куратором виставки в штаб-квартирі ООН

Лідер гурту "АнтитілА" Тарас Тополя відкриє експозицію, присвячену війні на Сході України
Depo.Музичний укроп
11 листопада 2015 13:51
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сторінку проекту на biggggidea.

Фронтмен гурту "АнтитілА" стане одним із кураторів виставки "Ukraine EXISTS", яка пройде у січні в одному із надважливих дипломатичних місць нашої планети – Штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку. Потім проект планується продовжити на базі української діаспори у Нью-Йорку.

Організатори експозиції – команда волонтерського фонду "Вільні UA" – ставлять за мету ознайомити світ із достовірними фактами і правдивою інформацією щодо війни на Донбасі.

Ідея виставки виникла взимку цього року, коли йшли запеклі бої за Донецький аеропорт, а згодом – за Дебальцеве. Тими днями у Радбезі ООН у Нью-Йорку постійно скликалися екстрені засідання, на яких російські дипломати цинічно спотворювали факти і події, а вся Україна переживала чи не найважчі часи сучасної історії. Тоді й виникло розуміння у необхідності почати знайомити світ з достовірними фактами і правдивою інформацією щодо війни на сході України.

Проект "Ukraine EXISTS" також має і гуманітарну складову. Вона полягає у популяризації сучасного українського візуального мистецтва, а тому виставка складатиметься з двох частин: фото- та відео-показів документальних матеріалів "Донбас. Війна" і з виставки творів "Сучасне українське мистецтво" (живопис, кераміка, плакат).

Для реалізації виставки "Ukraine EXISTS" її організаторам потрібні кошти, які підуть на трансфер команди, картин і реквізитів, оформлення інсталяції, юридичне оформлення, послуги дубляжу, зйомку та монтаж фільму "Ukraine EXISTS" (making of).

Більше новин читайте на Depo.Життя.