ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скрипка оголосив війну збоченим фантазіям Путіна

Український музикант Олег Скрипка висловився щодо квоти на ефірну ''вату''
Depo.Музичний укроп
16 лютого 2016 16:14
ФОТО: depo.ua

Своїми думками щодо того, як Україна має будувати свій ефірний простір на радіо співак висловив у блозі на "Українській правді".

"Мені імпонує бажання В'ячеслава Кириленка бачити національний радіоефір українським. Адже це – запорука національної безпеки держави. Є запит суспільства на український контент. Особливо відчутний він на анексованих і окупованих українських територіях Криму і Донбасу, а також на територіях, наближених до зони АТО. Тож держава мусить цей запит задовольнити. Українці мають відчувати інформаційний подих власної держави, а не підлу маячню агресора", - зазначає Скрипка.

Але музикант переконаний, саме лише відсоткове квотування за мовною ознакою питання не вирішує.

"Проблема – значно глибша. Свою позицію мають, зокрема, і українські артисти. Наш погляд щодо кремлівської ідеологічної зброї в українському ефірі ми висловили однозначно. В умовах війни неприпустимо підривати країну антидержавною пропагандою. Відтак, ЗМІ, що виконують роль п'ятої колони Кремля, не мають право на існування в Україні", - пише Скрипка.

Він зізнається, що днями мав змістовну розмову із генеральним продюсером медіа холдингу "ТАВР-Медіа" Віталієм Дроздовим.

"Відчув щиру зацікавленість цього мовника змінювати ситуацію у своєму ефірі на користь українства. За час війни український відсоток на кількох радіостанціях холдингу відчутно збільшився. Причому часто за рахунок прибирання з ефіру найбільш нарваних "ватників" русо-естради.

Аби тенденція на українство в інформаційному просторі країни стала визначальною, маємо чути один одного і щиро прагнути результату. Радикальні зміни медіа-ландшафту у масштабах країни неможливі без порозуміння усіх гравців ринку. Це – шлях до справді українського гуманітарного простору. Квотні закони щодо запровадження певної кількості програмного продукту – мають стати правовою основою досягнутого суспільного компромісу. Вони мають враховувати інтереси усіх сторін: держави, суспільства, артистів, бізнесу. Інакше – чимало національних мовників прямо чи приховано і надалі тиражуватимуть збочені фантазії товариша Пу", - резюмує Скрипка.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo