ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Руслана закликала допомогти дітям добровольців АТО

Митці пропонують створити Державний фонд гуманітарного розвитку
Depo.Музичний укроп
10 грудня 2015 15:00
ФОТО: depo.ua

Міжнародний благодійний фонд «Український світанок», заснований співачкою та громадським діячем Русланою Лижичко, напередодні різдвяних свят зібрав список новорічних бажань дітей добровольців АТО.

«Сьогодні в Україні нараховуються вже тисячі людей, які стали добровольцями в АТО, захищають нашу державу та роблять все для встановлення миру в Україні. Багато дітей втратили батьків та віру в чудо, тому фонд «Український Світанок» на чолі з Русланою створив акцію допомоги дітям перед новорічно-різдвяними святами», - йдеться у повідомленні фонду.

Йдеться про дітей з усієї України, батьки яких загинули в АТО, тому вони особливо потребують підтримки. Побажання у дітей самі різні, але цілком здійсненні, наголошують в «Українському світанку».

«Ми, дорослі, повинні допомогти малюкам, дітям добровольців в АТО, знов повірити в чудо, якого вони так потребують. Українські діти стали також заручниками ситуації, котра зараз існує в країні. Я закликаю всіх небайдужих приєднатися до цієї акції! Ми вже закупили багато речей, але потреби залишаються. Давайте не будемо байдужими перед різдвяними святами, а подаруємо дітлахам радість», – прокоментувала свою ініціативу Руслана.

Співачка закликала кожного долучитися до цієї акції. Ті, хто хоче передати подарунок для конкретної дитини або перерахувати кошти на рахунок фонду для придбання подарунків, можуть звернутись на сайт «Українського світанку».

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo