Руслана виступила у фіналі німецького національного відбору "Євробачення-2017"

Днямиукраїнська співачка та переможниця "Євробачення-2004" Руслана Лижичко виступила у фіналі німецького національного відбору "Євробачення-2017" у Кельні 

Depo.Музичний укроп
10 лютого 2017 15:38
ФОТО: depo.ua

Запрошена на фінал німецького відбору конкурсу, у якості гостя, Руслана не тільки вразила глядачів виконанням пісні переможниці "Євробачення" від Швеції, а й привідкрила завісу таємниці щодо свого виступу на "Євробаченні-2017" у Києві, повідомляє Depo.ua.

"Після виступу я спілкувалася з місцевими журналістами. На їх запитання щодо своєї участі у цьогорічному шоу "Євробачення", я відповіла, що справді планую в рамках "Євробачення" презентувати нову пісню і фрагмент нового шоу. Ми дійсно з музикантами практично не виходимо зі студії і працюємо майже цілодобово. Вважаю, що так сильно втратити голову можна лише у двох випадках: якщо ти закохуєшся або якщо ти хочеш зробити пісню потужнішу за "Дикі танці", ще більш дику...", – поділилась співачка.

Також Руслана розповіла, що під час свого виступу у Кельні вона зробила два ноу-хау:

"Я була неймовірна щаслива! Виконуючи пісню "Ейфорія", яка принесла перемогу шведській виконавиці Loreen, я свідомо зробила два ноу-хау. Після наших трембіт у пісні "Дикі танці", з яких почався мій виступ, я вперше у прямому ефірі заспівала своєю новою вокальною манерою. В її основі лежить давня карпатська енерготрансова техніка, яку освоювала весь минулий рік (саме ця техніка буде представлена у моєму новому синглі та альбомі!). Саму ж пісню за вокальною манерою я стилізувала під АВВA. Закінчила ж свій виступ я вигуком на всю Європу: "Welcome to Ukraine again!". Дякую німецькій аудиторії за невгамовні оплески та любов протягом всіх цих 12 років!"

Крім того, співачка додала, що зараз має багато сил та наснаги для творчої діяльності:

"Скільки би в мене не було концертів по всьому світу, кожен раз я виходжу на сцену, як вперше. Після перемоги на "Євробаченні", в мене так і залишилось відчуття, ніби від кожного виступу залежить все. А коли я співаю – для мене це означає все. Був час, коли через події в країні, я залишила сцену на кілька років. Я не могла вчинити інакше. Хоч без сцени мені було дуже важко, зараз я відчуваю, що нічого не втратила. Я збирала в собі енергію і найбільш дикі музичні ідеї, які ми з музикантами втілюємо зараз в нових піснях".

Нагадаємо, цтмим вихідними у Києві відбудеться другий тур нацвідбору на "Євробачення-2017".

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo