ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Руслана пояснила, за яких умов звільнять Савченко

Співачка та громадський діяч Руслана Лижичко закликала підтримати українську льотчицю Надію Савченко, яку утримують в СІЗО в РФ
Depo.Музичний укроп
21 березня 2016 15:54
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на tsn.ua.

"Надія Савченко є найбільш мужньою з тих українських жінок, котрих імена нам відомі. Нехай простять мене невідомі героїні, що поклали своє життя за волю Батьківщини. Я була, є і буду українкою, а значить, доки Надія у ворожому полоні, я не можу почуватися вільною. Я ознайомлена на практиці зі справою обміну полоненими. Я розумію, що коли хоча б одна із сторін хоче і готова здійснити обмін, він стає можливим", – розповіла Руслана.

Співачка додала, що Надія Савченко – полонена заручниця, і Путін вимагає викуп за повернення Надії Україні.

Також Руслані не зрозуміло, чому президент не втручається в обмін:

"Найбрутальніші терористи, беручи заручників, мають "свою ціну". Має "свою ціну" і Путін. Він ще досхочу "не пристрілявся" і до кінця "не прицінився". Але і його час одного разу проб'є, і він отримає "найвищу нагороду" і "найвищу ціну" за все те, що зробив. За кожен злочин. За кожну покалічену душу і зруйновану долю. Але підкилимна політика і непублічна дипломатія, якою досконало володіє наша влада і наш президент, чомусь виявились неефективними або залишилась невикористаними в цьому випадку. Що не так? Невже президент не має достатньо важелів, щоб домовитися про обмін і звільнити заручницю, що символізує честь і несе ім'я нашої держави?".

Співачка вірить, що в Надії достатньо українського духу і жіночої сили, щоб повернутися в Україну живою.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo