ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Російські комуністи зібралися до суду через Джамалу та "подаровану" Кубань

Краснодарські "Комуністи Росії" вирішили звернутися до Європейського суду з прав людини через ролик фанатки Євробачення, де Кубань стала територією України
Depo.Музичний укроп
4 травня 2016 14:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на РИАНовости.

Як відзначають "Комуністи Росії", коли під час чергової репетиції на сцену вийшла Джамала, за її спиною з'явився контур держави Україна, і на цьому контурі до території були "приєднані" Крим і Краснодарський край. За повідомленнями ЗМІ, у випадку з контуром кордонів України помилку при монтажі презентації допустили організатори конкурсу. На думку "Комуністів Росії", дана дія була не помилкою, а добре спланованою провокацією.

"Краснодарський крайком компанії" Комуністи Росії "звернувся в Європейський суд з прав людини з вимогою про відшкодування моральної шкоди, завданої жителям благодатної Кубані організаторами пісенного конкурсу" Євробачення ", - йдеться в повідомленні прес-служби регіонального відділення комуністичної партії.

"Рішенням партійного бюро ми направляємо позов до Європейського суду з прав людини з вимогою відшкодування шкоди всім жителям Краснодарського краю ... Кубань була і буде невід'ємною частиною Росії і не дозволить нікому жартувати подібним чином", - наводяться в повідомленні слова секретаря краснодарського відділення партії Михайла Абрамяна.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що "подарована" Україні Кубань у ролику на Євробаченні виявилася помилкою. І попри те, що на відео присутня мітка Eurovision tv, офіційного характеру воно не має.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo