ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Продюсер Лободи назвала зрив концерту вироком для України

Продюсер Світлани Лободи Нателла Крапивіна прокоментувала зрив концерту в Івано-Франківську
Depo.Музичний укроп
13 травня 2016 13:00
ФОТО: depo.ua
Продюсер Лободи назвала зрив концерту вироком для України
Продюсер Лободи назвала зрив концерту вироком для України

За словами продюсерки, те, що сталося в Івано-Франківську є поганим сигналом для громадян України. Про це вона написала у Фейсбуці, передає depo.ua.

"Світлана до останнього готова була вийти на сцену і співати для людей не дивлячись на застереження служби безпеки про можливі ризики в першу чергу для неї та її команди. І через 2 години переговорів з організаторами провокації і погрозами порізати себе перед камерами, якщо артистка вийде на сцену, Світлана прийняла рішення скасувати концерт, щоб не ставити під загрозу життя і безпеку своїх глядачів", - пише Крапивіна.

Вона запросила усіх, хто не потрапив на концерт у Франківську, до Тернополя.

"Сьогодні у нас в графіку концерт в Тернополі. Якщо він відбудеться, всі хто вчора не потрапив, зможуть приїхати і бути з нами. франківці ваші квитки будуть дійсні.
якщо знову скасування - це стане новим етапом в житті нашої країни. ще однією точкою неповернення", - наголосила продюсер Лободи.

В свою чергу організатор концертів Лободи "Квартал-концерт" заявив про намір судитися з представниками ОУН "Прикарпаття" і представниками місцевої самооборони.

"Шанувальники артистки написали заяви про дії представників самооборони, грубо порушують їх права, і зібрали понад 500-та підписів. Організатори концерту і глядачі мають намір отримати вичерпні пояснення офіційних осіб влади, яка виявилася нездатною захистити права і безпеку громадян", - йдеться у заяві прес-служба співачки Лободи.

"Квартал концерт" обіцяє в найближчі дні направити відповідний запит до виконкому Івано-Франківської міської ради та домогтися від керівництва міста пояснень щодо інциденту, що стався, а також всіма законними засобами домогтися від організаторів зриву концерту компенсації за завдані збитки".

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo