Притула розповів, за що Іван Дорн має бути вдячний Олегу Скрипці

Шоумен Сергій Притула придумав анекдот про українських співаків Олега Скрипку та Івана Дорна, висловлювання яких останнім часом спричинили скандал

Depo.Музичний укроп
21 квітня 2017 17:09
ФОТО: depo.ua

Анекдот про Скрипку і Дорна Сергій Притула опублікував на своїй сторінці у "Фейсбуці", повідомляє Depo.ua.

Нагадаємо, вчора Олег Скрипка заявив, що "Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них". Принаймні цю цитату в ЗМІ було наведено саме так.

Після скандалу він зробив нову заяву на своїй сторінці у "Фейсбуці":

"Я справді вважаю, що громадяни України (як і будь-якої країни) повинні знати мову рідної держави. Підтримую збільшення українського контенту в усіх сферах суспільного життя. Це – європейська практика. Приміром, у Франції закон вимагає і від громадян та емігрантів знання французької, у Польщі – польської, у Чехії – чеської. (...)Мене обурює, коли Україну змушують любити "русcкій мір" більше, аніж український. Тим паче, коли використовують мої слова для маніпуляцій і спроб формувати в Україні штучну реальність. Тож моє висловлювання, з якого жонглери словами і змістові "патологоанатоми" висмикнули і препарували слово "гетто", досить однозначне", - написав Скрипка.

А минулого тиждня всі обсуждали слова Івана Дорна. Він заперечив війну на Сході і допомогу АТОвцям, загравав до Путіна і назвав Росію старшою сестрою. Зазначимо, що Притула відіграє в цьому скандалі певну роль, бо саме він раніше заявив, що Дорн допомагає грошима бійцям АТО.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo