ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прима української опери відмовилася виступати за Росію

Діва української опери Ольга Чубарева відмовилася виступити на Великому Руському Балу в Римі від Росії
Depo.Музичний укроп
22 жовтня 2015 11:03
ФОТО: depo.ua
Прима української опери відмовилася виступати за Росію
Прима української опери відмовилася виступати за Росію

Подія відбудеться 9 січня 2016 року в Римі в палаці St. Regis Rome, повідомляє depo.ua з посиланням на UaPost.

Артистка повідомила, що ця відмова не вплине на її кар'єру, адже вона матиме дві поїздки в Італію.

Вона наголосила, що цей захід традиційно влаштовують для популяризації іміджу Росії. Організатори ні в якому разі не хотіли презентувати її як співачку з України.

«У мене планується дві гастрольні поїздки до Італії, тому організатори натрапили на мене і запропонували виступити. Коли справа дійшла до домовленості щодо перельоту і готелю, вони повідомили, що повинні представити мене російською співачкою. Справа в тому, що до організаторів звернулася російська сторона, яка була категорично проти, щоб мене представляли співачкою з України. Оскільки я їм підходила по всіх параметрах, організатори запропонували назвати мене російською співачкою. Мене це дуже обурило, це огидно і цинічно. Тому я відмовилася».

Ольга Чубарева - заслужена артистка України, солістка Національної філармонії України, професор Інституту мистецтв Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, лауреат багатьох міжнародних та національних конкурсів, стипендіат Вагнерівського фестивалю у Байройті (Німеччина), лауреат Міжнародної премії імені Г.Сковороди, володарка титулів "Берегиня", "Чарівний голос" та "Визнання року" Національної презентаційно-рейтингової програми "Діловий імідж України".

Більше новин читайте на Depo.Життя.