ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Приходько знову рветься на "Євробачення"

Колишня учасниця "Євробачення" від Росії Анастасія Приходько заявила, що хоче випробувати свої сили на пісенному конкурсі знову
Depo.Музичний укроп
20 жовтня 2015 14:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Фейсбук" Анастасії Приходько.

"Минулого року Україна не брала участь у міжнародному конкурсі "Євробачення". Дуже багато було висловлювань, погано це чи добре! Головна причина нам всім відома – це війна та її наслідки. Але, на мою думку, такий проект, як " Євробачення", є помітним та важливим для кожної Європейської країни. Україна - це Європа, і ми мусимо підтверджувати це постійно. Тільки таким чином інші Європейські країни почнуть сприймати нас як рівних", - написала співачка.

Вона також наголосила, що цьогоріч Україна має взяти участь в пісенному конкурсі. Приходько також нагадала, що в 2009-му вже співала на "Євробаченні", але як учасниця з Росії.

"У 2009 році я вже була на цьому форумі, але як представник іншої країни, моя заповітна мрія - спробувати свої сили на "Євробаченні" знову, але під прапором рідної держави! Як ви вважаєте, шановні друзі, чи варто Україні цього року брати участь, і чи гідним представником України була б я?" – запитала вона думку своїх фанатів.

Читайте також: Приходько вирішила проігнорувати партію Ляшка.

Більше новин читайте на Depo.Життя.