Приходько знову рветься на "Євробачення"

Колишня учасниця "Євробачення" від Росії Анастасія Приходько заявила, що хоче випробувати свої сили на пісенному конкурсі знову
Depo.Музичний укроп
20 жовтня 2015 14:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Фейсбук" Анастасії Приходько.

"Минулого року Україна не брала участь у міжнародному конкурсі "Євробачення". Дуже багато було висловлювань, погано це чи добре! Головна причина нам всім відома – це війна та її наслідки. Але, на мою думку, такий проект, як " Євробачення", є помітним та важливим для кожної Європейської країни. Україна - це Європа, і ми мусимо підтверджувати це постійно. Тільки таким чином інші Європейські країни почнуть сприймати нас як рівних", - написала співачка.

Вона також наголосила, що цьогоріч Україна має взяти участь в пісенному конкурсі. Приходько також нагадала, що в 2009-му вже співала на "Євробаченні", але як учасниця з Росії.

"У 2009 році я вже була на цьому форумі, але як представник іншої країни, моя заповітна мрія - спробувати свої сили на "Євробаченні" знову, але під прапором рідної держави! Як ви вважаєте, шановні друзі, чи варто Україні цього року брати участь, і чи гідним представником України була б я?" – запитала вона думку своїх фанатів.

Читайте також: Приходько вирішила проігнорувати партію Ляшка.

Більше новин читайте на Depo.Життя.