ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Приходько закликала українця не виступати за Росію на "Євробаченні-2017"

Українська співачка Анастасія Приходько розкритикувала співака з України Олександра Панайотова, який живе у Москві, представити на "Євробаченні-2017" Росію
Depo.Музичний укроп
12 жовтня 2016 10:10
ФОТО: depo.ua
Приходько закликала українця не виступати за Росію на "Євробаченні-2017"
Приходько закликала українця не виступати за Росію на "Євробаченні-2017"

Зірка запевнила, що свого часу її використали у такій же самій грі, передає Depo.ua з посиланням на "Лайм".

"Я не знаю, хто цей хлопчик Олександр Панайотов, але хлопець може занапастити собі кар'єру на етапі свого розвитку. Тому що влазити і захищати політичні інтереси, щоб тебе використовували, як інструмент в тих чи інших іграх, я думаю, що артисту не варто цього робити", – розповіла Приходько.

На аргумент про те, що Панайотов своїм виступом бажає примирити Росію та Україну, артистка заявила, що це помилка.

"Це маячня. Повна маячня. Свого часу я теж їздила на цей конкурс від Росії і співала українською мовою (в 2009-му році Анастасія Приходько виступила від Росії на Євробаченні з піснею "Мамо", – ред.). Мною теж намагалися щось і когось об'єднати. Це неможливо, це колосальна помилка. Їм не варто закривати цим хлопцем свої якісь проблеми. Я дуже наполегливо радила б Олександру Панайотову не вступати в ці політичні ігри, тому що його використовують не як виконавця, а як інструмент. Нехай він задумається над тим, чи варто йому так жертвувати своєю кар'єрою, щоб потім не вийти на цю сцену", – зазначила Приходько.

Нагадаємо, співак Олександр Панайотов, який народився у Запоріжжі, але вже довгий час живе на Росії, запропонував представити Росію на "Євробаченні-2017", яке пройде у Києві.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo