ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Приходько: Якщо російські зірки не будуть лизати Путіну зад, в них не буде концертів

Українська співачка Анастасія Приходько пояснила, чому усі російські артисти виказують президенту Росії підтримку та повагу
Depo.Музичний укроп
24 жовтня 2016 09:42
ФОТО: depo.ua
Приходько: Якщо російські зірки не будуть лизати Путіну зад, в них не буде концертів
Приходько: Якщо російські зірки не будуть лизати Путіну зад, в них не буде концертів

Українська зірка написала на своїй сторінці у Facebook про те, чому російські артисти змушені постійно лестити президенту Росії, передає Depo.ua.

Приходько пояснила, чому артистів, які публічно виступають проти агресивної політики Путіна не залишилося.

"Скільки щохвилини на Росії на мене виливалося лайна! Звичайно, було прикро, але не так, як в двадцять років. Якщо тоді я сідала плакати, то зараз над цим просто сміюся і розумію, що говорю правильні речі, якщо їх це зачіпає. Ми підтримуємо правду, а вони біснуються від того, що сидять в повній дупі. Якщо Путіна повалять, вони опиняться в ще більшій жопі і будуть в ній сидіти і співати, і, крім цієї дупи, їм ніщо більше не світить. Як то кажуть, кусають руку, яка дає, а потім лижуть чобіт того, хто б'є. Путіну за великим рахунком наплювати на них, але ці підлабузники розуміють, що, якщо вони не будуть йому лизати дупу, у них не буде ні концертів, ні звань, їх закриють і виріжуть з усіх ефірів, як це відбулося з тими артистами, які підтримали Україну. Розпочнеться публічне цькування, приниження, а так, як уміє брехати і принижувати Росія, не вміє жодна країна в світі ", - зазначила Приходько.

Нагадаємо, Приходько розповіла, чому кайфує від критики і на що витратила останні 9 років

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo