ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Приходько та ТІК заспівали про зраду та війну

Гурт ТIК та Анастасія Приходько презентували композицію "ІсторіЯ", яку присвятили всім українцям, які втомилися від війни
Depo.Музичний укроп
6 травня 2016 14:05
ФОТО: depo.ua
Приходько та ТІК заспівали про зраду та війну
Приходько та ТІК заспівали про зраду та війну

Відома співачка Анастасія Приходько та гурт "ТІК" презентували дуетну пісню "ІсторіЯ", повідомляє depo.ua.

"Всі ми щодня маємо шанс почати зміни з себе, перебороти паніку, страх і своїх внутрішніх демонів перед прийняттям рішень. Та нарешті взяти на себе відповідальність за власне життя. Світова історія доводить: все це реально, якщо є головна мета. У нас вона незмінна: з нами Бог, Перемога і Україна. По-іншому не може бути", – говорить лідер гурту ТІК.

Виконавець Бронюк розповів, що на створення цієї пісні його надихнули українські військові, котрі зараз боронять Україну на Донбасі.

"Мене неодноразово просили командири бригад, з якими ми на зв’язку протягом всього часу буремних подій на сході України, написати мотиваційну пісню для наших воїнів. І хоч справа добра, "на замовлення" я писати ніколи не вмів. Ті потрібні слова, що потім вилилися у пісню, знайшлися саме тоді, коли прийшло розуміння, що мотивація і чергове усвідомлення найвищої мети і ціни свободи потрібне нині навіть не стільки нашим героям на фронті, скільки всім тим, хто у мирних містах продовжує розповідати, як втомились від війни, якої, по великому рахунку, і ніколи не бачили зблизька", – додав співак.

Знаково, що композицію "ІсторіЯ" презентували напередодні Дня пам'яті та примирення.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo