ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Приходько про Євробачення: Нам варто готуватися до агресії росіян

Українська співачка Анастасія Приходько вважає, що росіян було б краще не допускати до участі у пісенному конкурсі Євробаченні-2017
Depo.Музичний укроп
10 жовтня 2016 17:49
ФОТО: depo.ua

Як зазначає Depo.ua, про це співачка завила в інтерв'ю "Апострофу".

"Делегація з Росії, як завжди, буде агресивною, провокативною. Для чого? А для того, щоб зробити якусь нову провокацію в ЗМІ, щоб про них почали говорити. До цього нам потрібно бути готовими. Але, знову-таки, конкурс буде проходити у нас на лівому березі? Ну а ось російська делегація нехай буде на правому. Під конвоєм привезли і відвезли назад. А якщо чесно, я б взагалі, в принципі, не допустила б Росію в цьому році до участі в Євробаченні", - зазначила Приходько.

Також українська поп-зірка прокоментувала наміри Росії надіслати для участі в конкурсі українського співака Олександра Панайотова, який родом із Запоріжжя. Раніше співак висловив думку, що своїм виступом зможе об'єднати народи України і Росії.

"Це повна маячня. Свого часу я теж їздила на цей конкурс від Росії і співала українською мовою, мною теж намагалися щось і когось об'єднати. Це неможливо, це колосальна помилка. Я дуже радила б Олександру Панайотову не вступати в ці політичні ігри, тому що його використовують не як виконавця, а як інструмент. Нехай він задумається над тим, чи варто йому так жертвувати своєю кар'єрою, щоб потім не вийти на цю сцену ", - додала співачка.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo