ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Приходько-іменинниця про нелюдів-росіян, Савченко та свободу

Сьогодні, 21 квітня, українська співачка Анастасія Приходько святкує день народження. Їй виповнилося 29 років
Depo.Музичний укроп
21 квітня 2016 10:00
ФОТО: depo.ua
Приходько-іменинниця про нелюдів-росіян, Савченко та свободу
Приходько-іменинниця про нелюдів-росіян, Савченко та свободу

Анастасія Приходько за останній рік встигла народити другу дитину, декілька разів, навіть під час вагітності, відвідати зону АТО з концертами, презентувала декілька пісень та кліпів і повідомила про те, що більше не маж наміру співати російською, надаючи повну перевагу рідній українській мові, повідомляє depo.ua.

1. "Те, що росіяни нелюди - було відомо з давніх-давен. По відношенню до всіх народів, на землю яких ступала нога москаля. Звірину, дикунську лють на собі відчували Грузія, країни Балтії, Польща, Фінляндія, колишня Чехословаччина, Угорщина... Але найбільшу, кровну ненависть москалі завжди відчували до України та Українців. Вкравши нашу історію, систематично забороняючи мову, проводячи регулярну асиміляцію - продовжувати цинічно називати нас "братами"... От що таке справжня ненависть. Ненависть і підлість. 350 років, Україна намагалася вирватися з московських пазурів, а Росія, ще сильніше стискаючи закривавлене українське тіло говорила: "Куди ж ти, ми ж брати...".

2. "Підлий, боягузливий, меншовартісний народєц, з претензією на "старшого брата". І лідер у них такий самий, як-то кажуть "под стать" - підлий, боягузливий, меншовартісний царьок з претензією на світове панування. Нам немає чого боятися таких. Це і доводить своїх незламним духом Надія Савченко, яка всьому світу демонструє сутність недоімперії, її штучність та її страхи, адже більш за все на світі Росія боїться свободи духу. А у нашого Народа цієї сили невичерпна криниця. І ми станемо як один, і раз і назавжди покажемо Росії її місце в світі, а місця їй тут більше немає".

Приходько-іменинниця про нелюдів-росіян, Савченко та свободу - фото 1

3. "Я не можу продати землю своїх предків і землю, в якій поховані мої найближчі люди ... У мене ростуть діти і я буду показувати їм приклад. Я б не пробачила собе, якби залишилася на Росії".

4. "Те, що відбулося на Майдані, не забуду ніколи. Це велике горе: люди боролися за незалежність, за свободу, віддаючи все що у них є, найдорожче, що у них є - життя! Тому в мене залишиться шрам на серці на все життя, і кожен раз згадуючи ці події, я плачу... Але я вірю в те, що все у нас буде добре, і моя країна буде найкращою в світі!".

5. Приходько до Порошенка: "Поважайте людей, поважайте Воїнів-Героїв, які боронять Україну, а за їх спинами спокійно збираються зрадники та путінські посіпаки, члени "тіньового уряду" Азарова, який втік до Москви і досі не відповів за свої злодіяння перед Українським Народом. Ми ж повірили Вам та обрали як гаранта!!! Сподіваюсь, Ви відреагуєте".

Приходько-іменинниця про нелюдів-росіян, Савченко та свободу - фото 2

6. "Крізь сльози, біль і смерть, ми прокладали свій шлях до свободи. Показавши всьому світові силу українського духу, ми довели, що націю, яка вибрала свій шлях, ніхто не може перемогти. Ні кримінал, ні пси режиму, ні авторитарні князьки".

7. "Не дивно, що дуже багато мешканців цих міст (Донбасу - ред.) накликали біду під назвою "ДНР" і "ЛНР" і опинились під їх окупацією. Ці люди були ментально відірвані від України і її найвищих цінностей. Вони хотіли назад в СРСР, так як просто були не здатні усвідомити себе незалежними. Але наша перемога не за горами і скоро всі міста багатостраждального Донбасу будуть звільнені".

Приходько-іменинниця про нелюдів-росіян, Савченко та свободу - фото 3

8. "Росія - це найближчий досить вигідний для заробітку ринок. Я можу сказати, що моє життя не коштує тих грошей, які можна заробити там. Я дуже переживаю за свій народ і кожного разу, коли думаю про те, як мами ховають своїх синів, коли таке відбувається в нашій країні, закриваю очі і думаю: "Боже, зроби так, щоб це горе пішло з моєї країни". Їжджу до церкви і молюся за всіх солдатів, які зараз там, які дарують життя мені і моїй доньці. Невже ці гроші варті того, щоб я їхала в Росію?! Ну, зароблю я їх і витрачу, але я ж все життя ким буду? Зрадницею! І це ні за які гроші не відмиєш, репутація руйнується в одну мить".

9. "Ми вже заявили на весь світ, хто ми є в моральному, духовному, історичному, та врешті геополітичному плані. Настав час це робити і в культурно-мистецькому. Ми маємо показати світові, що маємо талановиту націю, величезний культурний багаж, своєрідне мистецьке самовираження".

10. Про концерти у зоні АТО: "Чесно, я не хотіла їхати до дому, мені хотілось залишитись, бо такі вони справжні наші хлопці, такі щирі, а так тепло на душі було, коли мені склали ще поїсти у потяг, бо я дуже худа... А потім на пероні заспівали "Червону руту", і я поїхала додому. Дякую вам, наші янголи-охоронці, дякую за все, і низькій уклін вам, та вашим матерям за тих мужніх синів".

Приходько-іменинниця про нелюдів-росіян, Савченко та свободу - фото 4

Анастасія Приходько

Анастасія Приходько народилась 21 квітня 1987 року в місті Києві.

Мати Анастасії — театральний критик, працює в Міністерстві культури України. Настя змалку вчилася музиці, зокрема у музичній школі навчилась грати не тільки на фортепіано, але й на флейті, гітарі, крім того, відучилася за диригентсько-хоровим класом.

Професійну освіту Анастасія Приходько почала здобувати в Київському державному музичному училищі ім. Глієра.

У 15-річному віці (2002) спробувала себе на кастингу з відбору учасниць до складу дівочого гурту "ВІА Гра".

Приходько-іменинниця про нелюдів-росіян, Савченко та свободу - фото 5

Після закінчення навчання в музучилищі за класом "народний вокал" і в Київському національному університеті культури і мистецтв співачка розпочала сольну кар'єру, взявши участь у низці українських і міжнародних фестивалів, в тому числі здобувши на одному з них (у Болгарії) 3-ю премію.

Популярність Анастасія Приходько здобула спершу в Росії, завоювавши перемогу в Російській "Фабриці зірок-7". Після перемоги у телеконкурсі молода співачка підписала контракт з продюсером Костянтином Меладзе. Невдовзі заспівала дуетом із Валерієм Меладзе пісню "Безответно".

Репертуар співачки складають як авторські, так і народні композиції українською та російською мовами. Анастасія має доволі рідкісний для естради голос — контральто.

Брала участь у півфіналі українського національного відбору Пісенного конкурсу "Євробачення 2016".

Приходько-іменинниця про нелюдів-росіян, Савченко та свободу - фото 6

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo