ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Положинський розкритикував політику українських радіостанцій

Лідер гуртів "Тартак" та "Був’є" Олександр Положинський поскаржився на політику вітчизняних радіостанцій
Depo.Музичний укроп
12 лютого 2016 11:25
ФОТО: depo.ua

Вони, на його думку, неохоче беруть в ротацію україномовні пісні. Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Cultprostir.

"Є речі, яких не переломиш. Більшість радіостанцій у нас між собою дуже схожі за форматом і мають певні упередження щодо української мови", – сказав він.

Також музикант зазначив, що українська мова все ще вельми обмежено представлена у вітчизняній поп- та рок-музиці: "Мене не тішить те, що мовна ситуація в українській музиці набирає певної однобокості. Я маю на увазі те, що тільки одна категорія нових артистів – назвемо її фольклорно-патріотичним роком – активно просуває україномовну пісню. Ну і ще молодий україномовний хіп-хоп мене тішить. Але багато нових, просунутих і цікавих музикантів, на жаль, рідко послуговуються українською мовою. Мене, як потенційного споживача їхніх пісень, це засмучує. Звичайно, я не збираюся нікому нічого нав’язувати і нікого не засуджую, це питання особистого вибору кожної творчої людини, але мені інколи прикро, коли виконавці, які мені подобаються, не пишуть або майже не пишуть українською".

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo