ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Новий соліст "Скрябіна" готовий виступати в АТО

Учасник шоу "Голос країни" Аніс Еттаєб з Тунісу поїде до зони АТО, якщо пісні гурту "Скрябін" захочуть почути українські солдати
Depo.Музичний укроп
22 квітня 2016 12:36
ФОТО: depo.ua
Новий соліст "Скрябіна" готовий виступати в АТО
Новий соліст "Скрябіна" готовий виступати в АТО

Поява в групі "Скрябін", яка втратила свого лідера Андрія Кузьменка (Кузьму) в лютому 2015 року, вокаліста Аніса Еттаєба спровокувало конфлікт. "Стоматолога з Тунісу" представили в групі 16 квітня в Києві під час концерту з програмою "Просто рок", повідомляє depo.ua з посиланням на "Апостроф".

Аніс розповів про плани "Скрябіна" та поділився своїм враженням від роботи у групі.

"Зараз почнеться новий тур. Що стосується творчості, ми поки не займаємося новим матеріалом. В основному це старі пісні "Скрябіна", раннього періоду, менш відомі публіці, ми робимо рімейки, і все це буде звучати вже дещо по-новому. Звичайно, в майбутньому хотілося б зробити що-небудь по-новіше, свіжий альбом, наприклад", - каже музикант.

Щодо концертів у зоні АТО стоматолог з Туніса впевнено відповів:

"Я тільки за! Якщо мене запросять - я обов'язково поїду".

Щодо війни на Донбасі, співак впевнений, що будь-якою ціною потрібно зупинити смерть українських військових.

"Найбільше хочеться хоч якось допомагати хлопцям і Україні в цей складний період. Війна, гинуть люди. Дуже шкода, що так склалося і що до цього взагалі дійшло. Звичайно, хотілося б миру, але так сталося і поки війна триває. Тут важливо підтримувати країну, підтримувати навіть морально наших солдатів. Якщо говорити про моє ставлення, як артиста, публічної людини - думка буде такою ж", - сказав Аніс.

Нагадаємо, наразі у гурті "Скрябін" троє солістів: Євген Толочний, Аніс Еттаєб та Ольга Лізгунова

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo