ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Німці підрахували шанси на перемогу у Джамали на "Євробаченні 2016"

Німецькі експерти на зустрічі в Гамбурзі спрогнозували Джамалі місце в першій десятці конкурсу
Depo.Музичний укроп
22 квітня 2016 11:28
ФОТО: depo.ua
Німці підрахували шанси на перемогу у Джамали на "Євробаченні 2016"
Німці підрахували шанси на перемогу у Джамали на "Євробаченні 2016"

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на DW.com.

Експерти вважають, що неординарні вокальні дані і незвичайна композиція - головні козирі Джамали. Не виключено, що політична дискусія навколо "1944" напередодні конкурсу може, в кінцевому рахунку, так чи інакше позначитися на результаті. Але в це не дуже вірить багаторічний коментатор "Євробачення" в Німеччині Петер Урбан.

"Про що дійсно співається в пісні, зрозуміти може далеко не кожен". Події, котрим присвячується означена композиція Джамали, вимагають окремих пояснень. А для них під час трансляції конкурсу немає часу ", - підкреслив Урбан.

Крім Джамали, знавці конкурсу прогнозують місця в першій десятці латвійської пісні "Heartbeat" у виконанні Юстcа.

З невеликим відривом від інших країн місця в середині першої десятки німецькі журналісти "зарезервували" Австралії і Іспанії.

Замкнутий першу десятку фіналістів "Євробачення 2016", за прогнозами німецьких експертів, Італія, Австрія, Польща або Сербія. Останні дві країни отримали однакові оцінки. Так десятка перетворилася в топ-11.

Серед фаворитів експертів француз Амір і швед Франс. За прогнозами деяких експертів, перше місце гідний також зайняти російський конкурент Джамали Сергій Лазарєв.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo