ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Німецьке видання присвятило номер українській музиці

Впливовий німецький журнал MusikTexte, який з 1983 року пише про сучасну академічну музику, більшу частину свого 148-го номеру присвятив новій музиці України
Depo.Музичний укроп
10 лютого 2016 13:22
ФОТО: depo.ua

На обкладинці нового випуску мапа Києва, а всередині – матеріали про українських композиторів та виконавців нової музики. Серед особистостей, про які пише видання: Алла Загайкевич, Олексій Шмурак, Максим Коломієць та інші. Одразу три тексти присвячені композитору Валентину Сільвестрову, пише depo.ua з посиланням на platfor.ma.

"Український" номер журналу вийшов завдяки журналістці з Кьольну Марії Кауц, яка переконала редакцію звернути увагу на цю тему.

"Я дуже рада, що цей випуск MusikTexte, де напис "Кyiv" по масивності майже дорівнює шрифту назви самого журналу, нарешті вийшов. На жаль, німці ще не дуже мліють від нашої музики, але цікавляться і хочуть нас зрозуміти. Тому дуже важливо спочатку проінформувати слухача про те, хто пише в Україні зараз музику і чому він її так пише, та які процеси проходять у музичних сферах", - зазначила вона.

Німецьке видання присвятило номер українській музиці - фото 1

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo