ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Названо п'ять локацій для Євробачення у столиці

Визначено п'ять основних локацій для міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017
Depo.Музичний укроп
5 жовтня 2016 15:06
ФОТО: depo.ua

Як зазначає Depo.ua, про це у Facebook написав директор Департаменту транспортної інфраструктури Києва Сергій Майзель.

З місцями проведення заходів фестивалю визначилися на черговому засіданні оргкомітету конкурсу.

"2 локації будуть розташовані в МВЦ – основна арена та прес-центр, EuroClub розміститься в БЦ "Парковий", Євроселище організуємо на Хрещатику. Місце відкриття та закриття пісенного конкурсу зараз обговорюється – урочистості будуть проводитися в Мистецькому Арсеналі, КМДА або на території Софії", - написав Майзель.

Додав, що особливу увагу планують приділити благоустрою Лівобережної площі, оскільки там розташовані одразу 2 локації. Обговорили можливість запуску річного трамвайчика, який буде курсувати Дніпром від Поштової площі до основного місця проведення фестивалю на Лівобережній. Визначили необхідність створення проекту зручних пішохідних переходів. 

"В рамках підготовки до Євробачення-2017 буде проведений капітальний ремонт основного освітлення та дорожнього покриття, створена святкова ілюмінація (на Броварському проспекті, Русанівській набережній та мосту Метро). На Хрещатику буде створена комфортна зона, де розміститься Євроселище. Для цього буде проведений ремонт дорожнього покриття та відремонтований фонтан на Майдані Незалежності. Також визначили зміни організації дорожнього руху та обговорили необхідність встановлення додаткових світлофорів", - зазначив чиновник. 

 

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo