ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Наше все 2015 року: Мозгова про Лорак, російський шоу-біз і материнство в 40 років

Висловлювання продюсера Олени Мозгової стають хітами соцмереж – жінка прямо і жорстко озвучує свою позицію, збираючи сотні коментів
Depo.Музичний укроп
4 січня 2016 08:00
ФОТО: depo.ua
Наше все 2015 року: Мозгова про Лорак, російський шоу-біз і материнство в 40 років
Наше все 2015 року: Мозгова про Лорак, російський шоу-біз і материнство в 40 років

Мозгова не надто панькається із стереотипами та забобонами. Продюсер народила у 40 років, з'їздила вагітною із концертом в зону АТО, а тепер відкрито викладає фото своєї маленької доньки Соломії в Мережу.

Материнство Мозгова легко суміщає з роботою, виступаючи продюсером чоловіка Володимира Ткаченко.

Depo.ua поспілкувався з продюсером про український та російський шоубізнес, сварку з Іриною Білик та шанувальників своєї 9-місячної доньки.

- Олено, не так давно ми відзначали річницю Революції гідності. Як на вашу думку, чи змінилося щось у сфері культури та шоубізу за ці два роки?

- Однозначно з'явилося більше місця в ефірі для українських виконавців. Змінився ринок завдяки тому, що велика кількість російських артистів перестала до нас їздити. Ніша звільнилася, а це дає можливість більш активно займатися концертною діяльністю.

Крім того, сильно скоротилася кількість корпоративних концертів. Українські музиканти почали призвичаюватись до концертів на касу. Аби заробити грошей треба взяти дупу у жменю і почати продавати квитки. А оскільки зараз люди рахують кожну копійчину, любов глядача, який таки йде купувати квиток, значить дуже багато.

- Ви кажете, що в ефірах стало більше місця для українців. Але багато виконавців все ще скаржиться, що на радіо їх беруть неохоче. У вас з Володимиром (Володимир Ткаченко – співак, чоловік Мозкової, якого вона продюсує – ред.) таких складнощів не виникає?

- У нас завжди були проблеми з радіоефірами, є вони і зараз. Тому що радіо – це найбільш русифіковане медіа. Ситуація стала кращою, але я не можу сказати, що радіостанції повернулись до вітчизняних артистів обличчям. Ну, вже може і не дупою, а так – напівоберти.

- В одному зі своїх інтерв’ю ви казали, що бачите Святослава Вакарчука наступним президентом України…

- Не відмовляюсь від своїх слів. Це був би не найгірший варіант для України.

- Але при цьому про артистів у Раді Ви часто негативно висловлюєтесь…

- Я не проти артистів в Раді. Я проти того, що артист ходить у парламент і нічого там не робить. Хизується зачіскою, сидить, навіть рота не відкриваючи. Якщо артист іде в Раду, він повинен створювати якісь закони, захищаючи ту сферу, в якій він розбирається. Адже не можна сказати, що з боку законодавства у нас в культурі все гаразд.

- Ви от кажете про зачіску… Натякаєте на Злату Огнєвіч?

- Про Огнєвіч не можу сказати нічого поганого хоча б тому, що за свою коротку діяльність депутатки вона два рази виступала з трибуни і зробила законотворчу ініціативу щодо авторського права. Вона не була просто сидячою лялькою. А те, що вирішила піти з політики – це її рішення.

- Коли закінчився тур "Підтримаємо своїх" (низка поїздок українських артистів в зону АТО – ред.), були нові спроби організувати концерти?

- Відразу після закінчення ми взяли автобус і поїхали в зону АТО за власні кошти. Працювали там безкоштовно для людей. Тоді я вже була вагітна. Потім народилася дитина, і поїхати туди я поки що не можу. Зараз Настя Приходько знаходиться в зоні АТО, робить великий тур по всіх містах, маленьких містечках. Знімаю перед нею шляпу – вона молода мамуся, недавно народила, але знайшла в собі сили та можливості поїхати і заспівати для людей, які там живуть, і для наших воїнів. Ми ж думаємо про те, щоб поїхати в АТО весною.

- Чи правда, що в зоні АТО ви знайшли хрещеного для молодшої доньки?

- З Ігорем ми познайомились і здружилися під час нашої першої поїздки в "Айдар". Коли збиралися хрестити Соломію, підгадали дату, коли він був у кількаденній відпустці. Зараз же Ігор вже демобілізувався, живе в Києві. Останнього разу в нас був два тижні тому.

Мозгова про проблеми з ефірами, ляльок у Раді і "голуба миру" Лорак - фото 1

РОСІЯ ВИКАЧУЄ НАДРА І КИДАЄ ГРОШІ У ШОУ-БІЗНЕС

- Ви неодноразово виступали з критикою українських артистів, які їздять з концертами на Росію. Але грошей там справді можна заробити більше. Як вважаєте, чому так? Там вищий рівень шоу-індустрії?

- Я не вважаю, що в них якийсь вищий рівень. У них взагалі рівень кабацької музики. Ну взагалі кабак, за виключенням декількох виконавців. Я туди ніколи не прагнула і в Москву без особливої потреби не їздила. Взагалі не вважаю то ринком. Так, там є гроші – це велика бензоколонка, яка викачує своє надра. Потім продає газ і нафту, і з цього певна кількість людей має шалені гроші. Ось, власне, ці гроші і кидають шоу-бізнесу. У них дуже сильно розвинений корпоративний рух, от і все. А коли закінчиться газ, закінчаться гроші, тоді касові збори усе й покажуть.

Я не знаю, що можна очікувати від населення, 90% якого підтримує політику цього кровожерливого карлика. Їхній кумир - Стас Михайлов. Ну, хай вони його і слухають. Я б хотіла окрім кордону з колючої проволоки, підключеної до електрики, зробити інформаційний кордон з цією державою. Не хочу, щоб моя донька почула Михайлова десь так випадково, по радіо.

- У ЗМІ та соцмережах останній рік усі активно носяться з Лорак та Повалій. Не вважаєте, що таким чином ми лише піаримо артистів, які виступають на Росії?

- У найближчій перспективі вони не мають майбутнього в більшій частині України. А піар це чи ні – мені все одно. Це їхній вибір, і вони мають на нього право.

- Але ж ви висловлювалися про таких артистів вельми радикально…

- Я говорила і писала, що я про це думаю. Але свою думку нікому нав’язувати не збираюся. Особисто я не сприймаю, коли наші артисти співають для країни, більшість мешканців якої підтримують вбивства в Україні, анексію Криму, захоплення Донбасу. Коли наші люди співають для тих, хто торочить: "Путін – наш президент, і все робить правильно", мій мозок плющить. Я не розумію, як це можливо для нормального свідомого громадянина.

І не той зараз час, аби називати себе голубами миру і говорити, мовляв, вони співають українською і щось там популяризують. Про яку популяризацію йдеться, якщо наші країни знаходяться в стані війни? А якщо ви так не вважаєте, значить, у вас просто немає розуму.

- Як вважаєте, чому з Лорак так носяться російські артисти? Часто викладають її фото в соцмережі...

- Не знаю, хто там з ким носиться. Не цікавлюся, що відбувається в російському шоу-бізнесі. Я не стежу ані за Лорак, ані за Повалій, ані за Кіркоровим. У мене є своє життя, своя країна, творчість. А це (російський шоу-бізнес – ред.) мене не обходить.

- Кажете, що не обходить, а нещодавно у "Фейсбуці" опублікували пост про Кіркорова.

- В одному з інтерв’ю я прокоментувала історію, коли Кіркоров вдягнув майку та перстень із Путіним. Він в свою чергу згадав мене в своєму інтерв’ю. Я повинна була якось відреагувати. До того ж, мені активно пишуть листи, надсилають запитання. Часу відповідати кожному окремо немає, тому я пишу пости, звернені до всіх.

- Після постів про Ані Лорак вам доводилося спілкуватися з самою артисткою чи її піарниками?

- Ми не спілкувалися, вони зі мною не зв’язувалися, у мене своє життя, в неї своє. На концертах ми не стикалися та й загальних друзів немає…. До Кароліни як до людини я не маю претензій. Вона мені нічого поганого не зробила. Але свої претензії до неї як до громадянки я висловлюю відкрито.

- Ви поновили стосунки з Іриною Білик після її відкритого листа до вас?

- В листі вона чітко написала, мовляв, тепер ми не можемо товаришувати. Напевно, ми дійсно не можемо. Тому що друзі, які пишуть такі листи, не подумавши, не обміркувавши, що до чого, мені не потрібні.

- Ви дійсно були подругами, як пишуть у ЗМІ?

- Такими подругами, щоб "не розлий вода" ми ніколи не були. Але були добрими знайомими – зідзвонювалися, зустрічалися.

СОЛОМІЯ З НАМИ ПРАКТИЧНО ВЕСЬ ЧАС

- У вас на "Фейсбуці" дуже миле фото з трьома доньками. Старші дівчата допомагають вам виховувати Соломію?

- Вони не проводять з Соломією надто багато часу – у них своє життя. Але коли є вільна годинка, вони з нею бавляться, граються. Ми купили книжечки з малюнками – про котиків, з різними віршиками, колисковими. Дівчата їх читають Соломії. Старші доньки  її обожнюють – свою маленьку принцесу.

Мозгова про проблеми з ефірами, ляльок у Раді і "голуба миру" Лорак - фото 2

Але здебільшого із Соломією ми з Володею. Ми її беремо і устудію, і в магазин, і на зустрічі. Вона з нами практично весь час, а інколи залишається з моєю мамою.

- Підспівує, якщо Володимир співає вдома?

- Коли він співає, вона уважно слухає. Дуже любить, коли він бере гітару. Зараз з Володимиром записуємо "Колискову" для донечки. Я написала до пісні слова, він – музику. І скоро композиція побачить світ.

Зовсім скоро... колискова для всіх маленьких принцес буде готова)))

Posted by Олена Мозгова on 30 листопад 2015 р.

Мозгова про проблеми з ефірами, ляльок у Раді і "голуба миру" Лорак - фото 3

- Багато хто вважає, що материнство у сорок – це ризик і ледь не подвиг…

- Не бачу тут ніякого подвигу. Це велике задоволення, велике щастя і я кожен день дякую за нього Богу. Вагітність була взагалі неважкою – жодних патологій і хвороб. Пологи - швидкими і майже безболісними. Дуже допомогло, що Володя був поруч і тримав мене за руку. Коли ти стискаєш не просто залізну палку, а теплу живу кохану руку, це дуже підтримує.

Мозгова про проблеми з ефірами, ляльок у Раді і "голуба миру" Лорак - фото 4

- Він це нормально пережив? Не намагався непритомніти?

- Ні, був при тямі. Намагався зняти мене на телефон, але руки тремтіли і відео не дуже вдалося. Звісно, дуже хвилювався.

- Ви часто викладаєте фото Соломії в соцмережі. Не переймаєтесь через забобони?

- Я не забобонна людина, я вірю в Бога. Знаю, що без його волі жодна волосина не впаде з голови. І всім того бажаю. Вірити ж в забобони немає сенсу – це від лукавого.

ПРИХИЛЬНИКИ ПЕРЕДАЮТЬ ДОНЕЧЦІ ВИШИВАНКИ ЗІ ЛЬВОВА

- Над чим зараз ви з Володимиром працюєте, крім "Колискової"?

- Зараз записуємо ще одну пісню, хоча "Колискова" поза чергою. Коли ми надихнулися її записати, трохи посунули інші справи. А в принципі, ми нарешті закінчуємо альбом. До фіналу вже близько. Потім презентуємо і поїдемо в тур. Якщо все буде добре, то вже цією весною.

Мозгова про проблеми з ефірами, ляльок у Раді і "голуба миру" Лорак - фото 5

- Соломію візьмете з собою?

- Думаємо взяти, просто все сплануємо максимально комфортно.

- От ви так легко наважуєтесь на подорожі і кажете, що берете дитину у студію. Невже вона там не вередує?

- Вона взагалі не капризна дівчинка. Якщо не треба поміняти памперс, вона не хоче їсти чи пити, вона не буде плакати. А ще вона дуже комунікабельна, любить людей, багато посміхається. Взагалі позитивна особистість.

Мозгова про проблеми з ефірами, ляльок у Раді і "голуба миру" Лорак - фото 6

- Певно, в неї вже з'явилися друзі?

- Про друзів казати зарано – їй тільки дев'ять місяців. Але прихильників вона має чимало. Дуже багато людей її люблять, передають їй дарунки – іграшки і навіть вишиванки. Так, люди, з якими ми знайомі лише віртуально, надіслали вишиванку зі Львова.

Більше новин читайте на Країна-Укропів.Depo