ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мозгова переконана, Вакарчук може стати президентом України

Український продюсер Олена Мозгова поділилася своїми думками щодо майбутнього Святослава Вакарчука, лідера гурту "Океан Ельзи"
Depo.Музичний укроп
23 жовтня 2015 11:12
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Гордон".

"Я думаю, що в недалекому майбутньому він може стати президентом України. Йому не вистачає для цього деяких знань, ось він їх зараз і отримує", - підкреслила Мозгова.

Нагадаємо, що лідер гурту "Океан Ельзи" став стипендіатом програми Yale World Fellow і зараз вчиться в Єльському університеті

"Що стосується Руслани та Вакарчука, то вони дійсно виїхали до Америки вчитися, але при цьому обидва весь час туди-сюди літають. Вакарчук вчиться на стаціонарі, не так на заочному відділенні, як у нас, тому і живе там. А хіба вони не можуть там вчитися? Тут Вакарчук закінчив усе, що міг. А в чому патріотизм? Руслана що, повинна жити біля Верховної Ради? Вони підтримували свою країну в складний час, кожен день були на Майдані, їздили з концертами. Вони - люди світу, нехай поживуть там, наберуться досвіду, повернуться сюди. У нас що, війна з Америкою? Це вільна країна. Америка зробила для України більше, ніж сама Україна для себе", - додала Мозгова.

Читайте також: Український продюсер Олена Мозгова розповіла, чому Ані Лорак поїде жити в Росію.

Більше новин читайте на Depo.Життя.