ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мозгова: Лорак переїде до Росії

Український продюсер Олена Мозгова розповіла, чому Ані Лорак поїде жити в Росію
Depo.Музичний укроп
23 жовтня 2015 10:59
ФОТО: depo.ua
Мозгова: Лорак переїде до Росії
Мозгова: Лорак переїде до Росії

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Гордон".

"У неї вже немає вибору. Точка неповернення пройдена. Якби на концерті в Одесі вона вийшла і щось сказала людям, розрулювала по-розумному ситуацію або скасувала концерт, можна було б ще думати ... Але жорстка позиція, охорона... Людей спровокували, ті відповіли. Я не кажу, що тільки вона була винна в цьому конфлікті, винні всі три сторони. Перші - організатори, які знали, як до цього поставляться. Попереджали ж за місяць, коли тільки з'явилися афіші. Всі чудово знали, чим закінчиться цей концерт. І ця реакція її, що всі були п'яні...", - розмірковує Мозгова.

Крім того, продюсер переконана, що у першу чергу Лорак повинна, вигнати свою прес-службу.

"Кожне звернення до українського народу, яке вона пише, - це кожен раз штанга. Краще мовчи. Лобода розумна, мовчить. А якщо ти публічна людина і висловлюєш свою підтримку Росії разом з її політикою, то ти - мій особистий ворог. Якщо ви підтримуєте тих, хто вбиває наших солдатів, то не можете бути мені друзями", - наголосила Мозгова.

Нагадаємо, співачка Ані Лорак не приховує своєї проросійської позиції. Наприклад, нещодавно співачка заспівала чергову пісню з путінолюбом Лепсом.

У той же час Лорак каже, що їй не дали російське громадянство.

Більше новин читайте на Життя.Depo.ua.