ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Медійник назвав головний критерій, за яким затвердять місце для "Євробачення-2017"

Європейська мовна спілка погоджуватиме місце для проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017 в Україні за можливістю створити ідеальну телевізійну картинку
Depo.Музичний укроп
20 липня 2016 19:05
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, про це заявив екс-президент НТКУ Тарас Стецьків в програмі "Битва міст" на Першому національному.

"У 2005 готовності не було жодної, але ми вперлися і сказали, що проведемо. Але нам дали спрощену процедуру проведення тендерів, Європейська мовна спілка погодила Палац Спорту. Нам виділили 70 млн грн. В нас було багато охочих спонсорів. Ми назбирали 100 млн грн. Кожна нарада починалася о 7.00, а закінчувалася о 22.00.
Тепер, коли є 10 місяців, Україні нічого не заважає провести Євробачення. Конкурс міст – велика перевага. Буде достатньо часу, щоб підготувати приміщення. Конкурс потребує телевізійної картинки – це основний критерій, за яким Європейська мовна спілка погоджуватиме місто", - наголосив Стецьків.

Нагадаємо, завдяки перемозі Джамали у цьогорічному конкурсі, наступного року Євробачення пройде в Україні. З містом визначатимуться до 1 серпня. 

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo