ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мама Кузьми просить демонтувати невдалий пам'ятник сину

Мама покійного лідера гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка наполягає демонтувати невдалий пам'ятник артистові, встановлений у Луцьку
Depo.Музичний укроп
23 лютого 2016 10:23
ФОТО: depo.ua

Ольга Михайлівна забороняє авторці скульптури Ірині Дацюк переробляти її та просить залишити "душу і тіло" її сина у спокої, пише depo.ua з посиланням на tsn.ua.

Мама Кузьми просить демонтувати невдалий пам'ятник музикантові - фото 1

Причиною такого звернення жінки стала очевидна несхожість скульптури на Кузьму.

"Хочу до всіх наших прихильників донести і роз'яснити ситуацію з пам'ятником Скрябіну. Язик не може виговорити синові. Пам'ятник буде демонтований – це однозначно. Ірина Дацюк абсолютно не наблизилася до портретної схожості Андрійка, значить вона не може виконувати цю роботу", - впевнена Ольга Михайлівна.

"Звалювати свій абсолютний провал на когось – це смішно. Я від її переробки вже давно відмовилася. Це ж потрібно мати яку відвагу, щоб зробити скандал на цілу Україну, бути фактично уже звільненою від цієї роботи і заявляти про якийсь обов'язок переробки", - зазначила жінка у своїй заяві.

Мама Кузьми "Скрябіна" наполегливо рекомендує скульпторці Дацюк відмовитися від ідеї переробки постамента.

"Я, мама Андрія Кузьменка, забороняю робити подібні заяви, бо вони не мають під собою ніякого ґрунту. Прошу Ірину Дацюк залишити душу і тіло мого сина в спокої", - зауважила Ольга Михайлівна Кузьменко.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo