ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівський гурт отримав престижну німецьку премію

Гурт Burdon Folk Band зі Львова став володарем німецької музичної нагородиEiserner Eversteiner в жанрі folk та world music
Depo.Музичний укроп
12 лютого 2016 14:08
ФОТО: depo.ua

Нагородження традиційно відбувається в рамках фестивалю FolkHerbst. Burdon Folk Band змагався з вісьмома гуртами, відібраними журі, і вперше за всю історію конкурсу набрав 6,8 балів з можливих 7-ми.

«Коли Бурдон співає, не покидає відчуття, що співає хор, а коли починає грати – неначе підключається цілий оркестр», – відмітили організатори.

Фестиваль FolkHerbst – це щорічна подія, яка проходить в німецькому місті Плауен з 1991 року. Вона збирає найкращі фольк-гурти з різних європейських країн, повідомляє depo.ua з посиланням на Cultprostir.

Заснований в 2002 роцi у Львовi фольк бенд спецiалiзується на виконаннi схiдно-європейської i зокрема карпатської народної музики, та джерела його iнспiрацiй знаходяться на теренах мало не цiлої Європи - вiд Скандинавiї до Балканiв. Унікального звучання вони досягають завдяки грі на скрипці, бузукі, лірі, дримбі, мандоліні, перкусії та ще багатьох інструментах.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo