ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лорак: Я люблю Україну! Ми з росіянами одна родина

Українська співачка Ані Лорак вперше за останні роки дала інтерв'ю українському виданню, в якому вкотре пояснила свою політичну позицію
Depo.Музичний укроп
18 лютого 2016 11:07
ФОТО: depo.ua
Лорак: Я люблю Україну! Ми з росіянами одна родина
Лорак: Я люблю Україну! Ми з росіянами одна родина

Лорак поспілкувалася з журналістами kp.ua, повідомляє depo.ua.

Співачка, яка останнім часом гастролювала по США, Європі та Росії, прокоментувала бойкотування її виступів у містах Америки. За словами Лорак, людям, які вийшли на вулиці з плакатами проти неї, потрібно повернутися до України.

"Цим трьом людям, які прийшли, я б побажала приїхати в Україну, любити Україну і показати їй відданість, перебуваючи в країні, а не за її межами. І разом з нами будувати прекрасне майбутнє для України, якщо вони чесні у своїх проявах. Це все схоже на спектакль, які тут можуть бути коментарі ... Дай бог, щоб вони прислухалися до моїх порад. Дуже легко знаходитися десь далеко і когось критикувати. Насправді переповнені зали і подяку шанувальників, яку я відчула, - найкраща відповідь", - каже артистка. 

Також Лорак зазначила, що цькування в Україні - це справа рук політиків, імена яких співачка пообіцяла скоро оприлюднити.

"Безумовно, режисер є. Прийде час, і ми дізнаємося імена - таємне рано чи пізно стає явним. Цькування, яке відбувається зараз, - частина політичної гри зі своїми правилами і прорахунками. Я завжди зі своїм народом - була, є і буду. Політики намагаються використовувати різного роду ситуації проти мене, але нехай це залишається на їх совісті", - повідомила Лорак.

Саме через політику артистка відмовилася від концертів на території України.

"Мій директор щодня передає мені, з яких міст України дзвонять з проханнями організувати концерти: "Ми готові на передоплату, тільки давайте нам дати! Ми хочемо організувати, а люди хочуть вас бачити". При бажанні я можу робити по три концерти на день, є величезний попит. Але я не можу дозволити політикам використовувати мої концерти у власних цілях і вже тим більше - піддавати моїх глядачів найменшої небезпеки. З упевненістю можу сказати, що в найближчому майбутньому ми організуємо концерт і в Україні", - запевнила вона.

Лорак підтвердила, що вважає росіян та українців братніми народами, які ніколи й не сварилися.

"Народи і не лаялися. З'ясовують між собою стосунки політики. Вони ж і ведуть боротьбу. Як можна в один момент припинити відносини між країнами? У нас родинні, історичні зв'язки. У нас все сплетено - у кого-то тітка і брат тут, у кого-то - сестра і дідусі - там ... Як би не намагалися залучати народ в ці ігри, все одно ми - одна сім'я. Настане день, і всі забудуть ці страшні часи, коли люди так сильно страждали через тих, хто грає в свої ігри. Чому повинні розплачуватися люди, за що? Хочете - грайте! Тільки між собою. А ми-то за що повинні страждати?", - каже співачка.

Артистка знов підтвердила свої слова про те, що артисти мають нести надію в народ, а все інше - справа політиків.

"Відповідальність повинні нести політики. Конкретні люди, які є першопричиною ситуації, що склалася. Артист, на мій погляд, виконує роль що об'єднує - ми вселяємо в людей надію, що все буде добре, своєю музикою і виступами. Ми закликаємо до любові і миру", - запевнила вона.

Під кінець інтерв'ю Ані Лорак запевнила, що любить Україну і завжди популяризує її по всьому світу.

"Україна - моя батьківщина. Я її люблю, і любов ця - безумовна. Де б я не виступала - популяризую українську пісню, розповідаю про Україну за допомогою своїх пісень. Я співаю про українську душу, про красу українського народу. Європа, Америка, країни СНД - куди б я ні приїхала, відчуваю, як чуйно люди реагують на українські мої пісні (автором багатьох є я сама), без яких не обходиться жоден концерт. У шоу "Кароліна" є блок, де розповідаю, звідки я родом, і співаю пісні Івасюка. Завдяки української пісні люди наче ближче душею до мене, я відчуваю єднання в залі. Я буду служити Україні своєю піснею - так було і буде завжди. Українські пісні я не два роки тому співати почала - роблю це все своє життя. Мені здається, це і є мій вклад. Кожен повинен бути на своєму місці", - сказала співачка. 

Читайте також: Як українська діаспора бойкотує концерти Лорак у США

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo