ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ліхута спростував чутки про запланований виступ Повалій 2-го травня в Одесі

Співачка Таїсія Повалій не мала виступати 2-го травня в Одесі на Куликовому полі, як повідомляють деякі ЗМІ та користувачі соцмереж
Depo.Музичний укроп
4 травня 2016 08:15
ФОТО: depo.ua
Ліхута спростував чутки про запланований виступ Повалій 2-го травня в Одесі
Ліхута спростував чутки про запланований виступ Повалій 2-го травня в Одесі

Про це заявив продюсер і чоловік співачки Ігор Ліхута, повідомляє depo.ua з посиланням на "Гордон".

"Інформація, що нібито Таїсія Повалій мала дати концерт в Одесі на Куликовому полі 2 травня, - брехня! Ну як можна давати концерт в такий день? В українській мові дуже точна різниця у визначенні свята і горя. Свято - це річниця, а горе - роковини. два роки тому в Одесі сталася трагедія. Як можна в день роковин давати концерт?" - обурився Ліхута.

Він також вкотре заявив, що останні два роки українські ЗМІ пишуть багато неправди на адресу його жінки.

"Ну якщо ви стверджуєте, що "Повалій емігрувала", хоч мені зателефонуйте, уточніть! Ніхто цього не робить, всі кричать: ось, мовляв, Повалій живе в Москві", - заявив Ліхута.

Продюсер наголосив, що дійсно разом з дружиною був 2-го травня в одеському аеропорту, коли місцеві активісти заблокували депутатів Вадима Новинського і Юрія Бойка, не дозволивши їм вийти в місто. Проте, за словами Ліхути, вони з Повалій цих подій ніяк не стосуються.

"Ми не зіткнулися з тими, хто блокував в аеропорту Одеси Новинського, Бойко і інших, хоча все відбувалося на наших очах. Коли ми проходили через контроль безпеки аеропорту, журналісти нас з Таїсією сфотографували, а після пустили качку: мовляв, Повалій не дали виступити на Куликовому полі, і вона полетіла на літаку разом з Бойком", - розповів продюсер.

"Це брехня! Ми з Таїсією прилетіли в Одесу 1-го травня на день народження однієї людини, а 2 травня полетіли в Європу. Проте, всім відомі події в аеропорту українські ЗМІ чомусь зв'язали з іменем Таїсії Повалій", - обурився Ліхута.

Він знову заявив, що в Україні проти них з Повалій ведуть інформаційну війну. Та зауважви, що у Росії такого нема.

"До речі, в Росії, на відміну від України, проти нас немає ніякої інформаційної війни. Коли ми працюємо на російських майданчиках, в програмі обов'язково є українські пісні. Наприклад, з 25 пісень сольного концерту 5-6 – українською. і росіяни сприймають ці пісні на ура, тому що насправді люди дуже люблять українські пісні і українською мовою", - наголосив чоловік Повалій.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo