ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кушанашвілі: Виступ Джамали на Євробаченні - навчальний посібник для всіх виродків

Скандальний журналіст Отар Кушанашвілі прокоментував переможний виступ у фіналі Євробачення-2016
Depo.Музичний укроп
16 травня 2016 08:22
ФОТО: depo.ua
Кушанашвілі: Виступ Джамали на Євробаченні - навчальний посібник для всіх виродків
Кушанашвілі: Виступ Джамали на Євробаченні - навчальний посібник для всіх виродків

Російський журналіст впевнений, що представниця України була дійсно найкращою, повідомляє depo.ua з посиланням на kp.ua.

"Перш за все я вітаю з тріумфом України! Ця співачка - Френк Сінатра в спідниці. Благородство, з яким Джамала себе вела, враховуючи каверзні ситуації (адже у нас як і раніше питання №1 про те - її пісня пов'язана з політикою чи ні ...) - навчальний посібник для всіх виродків. Будучи в стані, при якому будь-який інший міцний організм зламався б, вона вийшла на сцену і побажала всім миру і любові. Це статус людини, який, якщо не стане роздаровувати себе наліво і направо, стане естрадним класиком", - заявив журналіст.

Кушанашвілі пояснив, чому саме Джамала, а не представник Росії Сергій Лазарєв, перемогла.

"У приватній розмові з російським ведучим ... Сергій сказав, що від чистого серця вітає Джамалу, бо її перемога, судячи з усього, абсолютно заслужена. Йому важко було це вимовляти... Серьога виступив самим блискучим чином, але Джамала виступила самим винятковим чином. Вона свою пісню не просто зробила, а виліпила, наспівала, вишептала, була нею при надії і народила - як дитину. За три хвилини ти повинен взяти в полон все людство. Взяти в полон вийшло у Лазарєва, а Джамала полонених не брала. Тих, хто був проти неї, - розстріляла, тих, хто сумнівався в ній, - підкорила, а тих, хто любив її, - змусила поміняти любов на боготворіння", - зауважив він.

На думку журналіста, якщо Росія не буде брати участі у Євробаченні-2017 в Україні - це буде її проблемою, а не Європи чи конкурса.

"Якщо Росія не відрядить артиста виступати в Київ, це буде проблемою Росії, а не конкурсу. Це навіть не малодушність, а недалекоглядність. Росіяни, ви повинні відрядити артиста і спробувати гідно виступити - перемога України була беззастережною, підкоряйтеся правилами! Дівчинка показала, що хоче одного: щоб всі від всіх відстали і полюбили хороші пісні. Ось заради чого все це! Ми народжені для любові", - підкреслив Кушанашвілі. 

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo