"Кіборг" і фронтмен гурту Kozak System записали пісню "Воля"

У рамках масштабного соціально-мистецького проекту #ПісніВійни – прем'єра уже восьмого синглу. Автор слів до пісні "Воля" – кіборг Станіслав Паплінський

Воїн АТО був e полоні терористів понад півроку, і саме в неволі він написав вірш, який став піснею, повідомляє Depo.ua з посиланням на "24".

На музику поезію поклав івано-франківський музикант Мартін Небо. Для альбому #ПісніВійни пісню "Воля" записано в унікальному дуеті автора-бійця Станіслава Паплінського і фронтмена відомого гурту Kozak System Івана Леньо. Запис синглу було здійснено на студії Jenny Records у Львові.

На війну Станіслав Паплінський у 2014 році пішов добровольцем. Воював в Опитному, Водяному, а також в Донецькому аеропорту. Воїн був серед останніх захисників ДАПу, 21 січня 2015 року він був поранений, а згодом потрапив у полон, в якому перебував 197 днів. Саме у полоні Станіслав відкрив у собі поетичний талант – почав писати вірші. Написав понад 100 поезій, деякі з яких згодом, уже після визволення, стали піснями. Зокрема, патріотичний вірш "Воля", який вселяє надію у те, що "Перемогу святкувати/Дуже скоро прийде час!".

Вірш "Воля" він написав, щоб підняти бойовий дух хлопців, які захищають Україну. А також задля того, щоб розповісти українцям про справжніх Героїв – і про тих, які вистояли, і про тих, які віддали своє життя за нашу землю.

Проект #ПісніВійни – важливий та актуальний мистецький акт, каже фронтмен гурту KOZAK SYSTEM Іван Леньо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів