Кароль у відвертій сукні відвідала посольство України у Німеччині

Українська співачка Тіна Кароль зустрілася із українськими дипломатами у Берліні

У посольстві України в Німеччині відбулася зустріч артистки з послом Андрієм Мельником: він привітав Тіну із гастролями у цій країні, подякувавши за культурний і громадський внесок, передає Depo.ua з посиланням на ТСН.

Співачка, яка гастролює з туром Німеччиною, побачилася із українською громадою, діячами культури і мистецтва, волонтерами, представниками громадських і благодійних організацій. Співачка була зворушена можливістю такої зустрічі і подякувала всім присутнім за запрошення і надану їй довіру.

Гості прийому мали можливість поспілкуватися з Тіною Кароль та поставити їй запитання. Зокрема мова зайшла про благодійну діяльність співачки. Тіна зізналася, що частина грошей з усіх сольних концертів перераховує в свій власний фонд "Полюс притяжения", який закуповує необхідне медичне обладнання в онкологічні відділення лікарень по всій Україні.

Співачка подякувала Місії свого Фонду за служіння благій справі і розповіла, що в травні, завдяки концертним турам по Німеччині та Ізраїлю, надано допомогу онкологічним лікарням, Миколаєва та Запоріжжя, Кропивницького.

Нагадаємо, восени співачка вирушить в тур Україною з прем'єрою своєї сольної програми "ТІНА". Співачка дасть 55 концертів в 35-ти містах України. У Києві Кароль відіграє п'ять сольних концертів поспіль в Національному Палаці "Україна": 29, 30, 31 жовтня та 1, 2 листопада 2017 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів