Іво Бобул про відео, де він співає з Пшонкою: Мені просто сказали співати

Народного артиста України Іво Бобула неабияк роздратував скандал з відео, де він співає з колишнім Генпрокурором Віктором Пшонкою

Співак зауважив, що це відео з'явилось у соцмережі одразу після події, ще коли Пшонка був при посаді, він ніколи не приховував виступів на заходах керівництва країни, тому теперішній сплеск цікавості до цього ролику не розуміє, повідомляє depo.ua з посиланням на tsn.ua.

Коли саме це було, артист не пригадує, проте каже – відмовити високопосадовцям не міг.

"Я не пам'ятаю, який це був рік. Я – співак, я не політик. Мені сказали співати – я й прийшов співати. Я не розумію, нащо ви підіймаєте ці питання", - роздратовано прокоментував Бобул.

Співак побоюється, що нині це відео хочуть використати, аби записати його у "вороги народу" тільки за те, що співав із прокурором-втікачем. Тому подробиці події Бобул розповідати не хоче, лише зауважив, що пісню обирав не сам.

"Я не знаю, що це була за подія – свято не свято. Просто сказали – треба співати. І все. Мені сказали, що він хоче співати цю пісню", - розповів артист.

Нагадаємо, у мережі спливло відео, датоване липнем 2015-го, на якому колишній генпрокурор співає в дуеті з Іво Бобулом під оплески підлеглих у формі.
Бобула, певно, запросили розважити працівників Генпрокуратури. Але він вирішив полестити Пшонці та запросив його поспівати разом "Товарищ песню". 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Мітки: #скандал