ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Гурт "Trubetskoy" заспіває українською на презентації альбому в Києві

Гурт "Trubetskoy" виступить у київському клубі "Атлас" із концертом-презентацією свого першого альбому
Depo.Музичний укроп
29 жовтня 2015 16:20
ФОТО: depo.ua

Пісню "Зірниця", яка увійшла в альбом, група виконує українською. Реліз платівки відбувся 23 жовтня.

​В альбом увійшли виключно нові пісні групи, які раніше не видавалися. За словами фронтмена "Трубецьких" Павла Булатнікова, музичну стилістику пластинки найкраще описують слова "heavy dance music" - "важка танцювальна музика", а назву альбому він пояснює так: "Я давно ношу татуювання з цими словами і раніше сприймав їх буквально. Типу це такий веселун, балакун, людина з легкою рукою - якщо він розливає, у людей не буває похмілля. Все це так, але по ходу роботи над альбомом у слів Magister Bibendi почали відкриватися якісь нові для нас смисли, і всі пісні так чи інакше з ними пов'язані".

"Я вважаю, що Magister Bibendi - це дух, чию волю транслює група Trubetskoy, - продовжує продюсер колективу Євген Колмиков. - Можете вважати, що це одночасно і Дух Рок-н-ролу, і Діоніс - бог виноробства і натхнення, і Барон Субота - покровитель гульб і провідник між світами, в нашому випадку - між світом минулого і світом майбутнього".

Особливістю нового релізу стало те, що над ним працювали люди з різних країн - "справжня інтербригада", за словами прес-аташе групи Trubetskoy Олександра Бергера: "Ця платівка писалася в Литві, за звук відповідав саундпродюсер з Норвегії, тексти для пісень складалися в Мінську , Києві, Вільнюсі, Москві, Варні, мастеринг альбому робився в Лондоні, кліп монтувався в Любляні, ну і так далі. А ще в цей альбом увійшли пісні на трьох мовах: російській, білоруській та українській".

Слід зазначити, що український текст для пісні "Зірниці" написав український поет Сашко Ушкалов.

Презентація альбому в Україні відбудеться 8 листопада в клубі "Атлас", де рік тому відбувся перший виступ гурту "Trubetskoy" у Києві.

В якості сап порту "Трубецьких" виступить український гурт "Без Обмежень". Ця команда, яку вже давно полюбила публіка, не заганяє себе в жорсткі рамки формату чи стилю, це музиканти, які в своїй творчості повністю дають волю почуттям та емоціям. В музиці відчувається живий саунд, справжній драйв і соковитий смак життя.

Більше новин читайте на Depo.Життя.