Гурт "Скрябін" забракував російський переспів пісні Кузьми

Музиканти з "Скрябіна" скептично оцінила кавер колишньої солістки "Ленінграда"

Нещодавно колишня учасниця групи "Ленінград" Аліса Вокс-Бурмістрова презентувала свій перший кліп на пісню "Тримай", яка увійде в перший альбом співачки. Музиканти гурту "Скрябін", на пісню якої співачка зробила римейк розповіли, що їм не сподобалася нова версія композиції.

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Tochka.net.

Аліса переспівала пісню Кузьми "Скрябіна" "Тримай її за руку", трохи змінивши текст. Вона стверджує, що з дитинства була прихильницею групи. Кавер на пісню Кузьми викликав в мережі масу обговорень.

Музиканти поставилися до каверу досить скептично, а барабанщик "Скрябіна" Вадим Колесніченко відразу ж розставив всі крапки над "і" в цьому питанні.

"Переспів нам, відверто кажучи, не сподобалася. Та й російською пісня звучить похмуро", - зазначив музикант.

Гітарист і менеджер групи "Скрябін" Олексій Зволинский розповів, що права на використання композицій могла віддати вдова Кузьми - Світлана.

"Власник бренду" Скрябін "- Світлана. Вона могла дозволити Алісі Вокс переспівувати пісні Андрія. Його сім'я ніколи не була проти таких питань - їх тільки радує, якщо виконавці хочуть співати композиції Андрія. Але всі музиканти борються за авторські права, при цьому самі ж їх і порушують. Тому ситуація з Вокс - це менше юридичний і більш етичне питання. Береш ці пісні, тоді нормально стався до сім'ї виконавця ", - повідомив Зволинский.

Кілька місяців тому випустила свій кавер на пісню "Люди, як Кораблі" і український гурт "АнтитілА". Олексій Зволинский підкреслив, що це єдина група, яка виплачує роялті-процент за публічне відтворення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів