ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фагот з "ТНМК": У росіян, крім мови, нічого немає

Олег Михайлюта, більш відомий як вокаліст хіп-хоп групи "ТНМК" Фагот, розповів про своє російське коріння
Depo.Музичний укроп
8 квітня 2016 11:23
ФОТО: depo.ua

Про це музикант розповів в інтерв'ю українському глянцевому виданню Viva!, повідомляє depo.ua.

Слід зазначити, що артист народився і виріс в Харкові, однак завжди висловлював свою проукраїнську позицію. Одного разу Фагот сказав хорошу фразу: "Незалежність - це генетичний код".

Саме про це і запитали відомого співака представники ЗМІ: "Який відсоток населення в Україні наділений таким кодом?"

"Думаю, достатня кількість для успішного, щасливого розвитку країни - десь відсотків 20. І було б круто, якщо хоча б 10 з них добиралися до важелів правління. Але я ж не просто так сказав цю фразу. Пам'ятаю свого тата: він був винахідником і брав участь в розробці першого космічного корабля "Буран". у мене вдома досі лежить книга "Космонавтика СРСР" з його роботами. Так ось, в ті часи, поки Україна була в складі Радянського Союзу, навіть тато мій, коли "напивався", піднімав чергову чарку за" вільну Україну ". Це були 70-ті роки - за такий тост реально саджали. Він ніколи зі мною не проводив ніяких розмов, не розповідав, що Україна повинна бути незалежною. Але з дитинства це відклалося у мене десь у підсвідомості. І потім, коли в 16 років я йшов отримувати паспорт, то в графі "національність", не замислюючись, написав "українець". Хоча, коли мені було п'ять років і батьки розлучилися, я залишився жити з мамою , а вона у мене росіянка", - розповів Фагот в інтерв'ю.

Також він зазначив наступне: "У мене з батьком ніколи не було розмов про національну приналежність. Хоча я харків'янин корінний. Бабуся по маминій лінії з Курської губернії, але на той час, коли вона народилася, це теж була Україна. Пам'ятаєш, Чехов в мемуарах своїх писав: "Я народився в маленькому українському місті Таганрозі". Просто багато хто не пам'ятає таких фактів, а кацапи цим користуються, вже вони-то вміють задурювати голову і кричати: "Це все наше, взагалі весь світ наш ". Вони тільки цим і беруть, у них, крім мови, нічого свого немає".

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo