Євробачення-2017: Меладзе знову обиратиме представника від України

Телеканал СТБ разом з UΛ:Перший розпочинають підготовку до другого спільного Національного відбору на "Євробачення"

Прийом заявок від груп і вокалістів, які бажають представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі в травні 2017 року, стартує 1 вересня. Музичним продюсером Національного відбору, як і раніше, буде Костянтин Меладзе, повідомляє depo.ua з посиланням на сайт каналу СТБ.

За словами керівника Національного відбору Наталії Франчук, цього року вибір представника від України стане ще більш масштабним, а кількість прямих ефірів у лютому 2017 року може збільшитися.

"Відбір на "Євробачення" вперше перетворився на національний рух з абсолютно прозорим голосуванням, – каже Наталя. – Фінал 21 лютого зібрав рекордну кількість унікальних голосів як серед розважальних проектів СТБ, так і за історію національних відборів на UΛ:Перший: за годину було прийнято 382 602 голоси, з яких 344 268 є унікальними (тобто тільки 10% тих глядачів, хто проголосував, підтримали більше, ніж 1 учасника). В цьому році ми, безумовно, залишаємо систему голосування такою самою. А щоб у глядачів був максимально широкий вибір, ми готові збільшити кількість прямих ефірів і показати всіх гідних артистів".

Музичний продюсер Національного відбору Костянтин Меладзе закликає молодих українських артистів не боятися конкуренції з відомими співаками і подавати заявки на участь.

Минулого року ми переглянули близько 1500 аудіо- та відео-заявок, відібравши до прямих ефірів 18 виконавців. Цього року ми очікуємо ще більшу кількість артистів – як початківців, так і досвідчених. Я повністю переконаний, що в нашій країні багато молодих, талановитих, сучасних, думаючих музикантів, які можуть гідно представити Україну на міжнародному конкурсі Євробачення. Те, що вони будуть конкурувати з іменитими виконавцями – це дуже правильно, це освіжає палітру, додає елемент несподіванки. Зі свого боку, ми будемо всіляко допомагати учасникам підготуватися належним чином, – дуже хочеться, аби Національний відбір став не тільки стимулом для музикантів, а й щорічним музичним відкриттям для українців, – каже Костянтин.

Нагадаємо, минулоріч Джамала тріумфально представила Україну на "Євробаченні", отримавши перемогу на конкурсі. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Мітки: #Україна