Дзідзьо згадав, як Кузьма змусив його зняти фірмову бороду

У річницю смерті музиканта його друзі згадують цікаві історії, пов'язані з Кузьмою

Соліст колективу Дзідзьо поділився своїми спогадами про Кузьму, повідомляє depo.ua з посиланням на tsn.ua.

Так, як розповів Дзідзьо, Кузьма був не лише першою вчителькою, а й другом та психологом. "Найліпше для мене були ті навчання, коли ми приходили до нього додому, В Києві. Ми ночували завжди з Лесиком у нього вдома. Світлана робила нам їсти, а ми піднімались туди наверх, де у нього була студія, і він завжди показував, що він слухав, які пісні йому подобалися. Завжди показував, радився з нами, як робити: "А що тобі більше подобається Дзідзьо? Я пам'ятаю, я вибирав варіант пісні "Місця щасливих людей". Це моя найулюбленіша пісня. Він мені каже: "Той варіант, чи той". Чи я маю право говорити, чи я маю щось Кузьмі радити? Я вибрав той варіант, і він сказав, що він йому теж подобається", - поділився Дзідзьо.

Також артист показав раритетну фотографію, де зображений без своєї фірмової бороди. За словами Дзідзьо, ця світлина була зроблена, коли знімався кліп на пісню "Я че кохав". Для кліпу Кузьма змусив Дзідзьо позбутися бороди

"Це була така історія. Їдемо писати нову пісню "Гопа, гопа". Кузьма написав нам нову пісню. І дорогою ми з Лесиком написали ще одну пісню "Я че кохав". Кузьма каже: "Пацани, ми то не пишем, пишем "Я че кохав". Я кажу: "Та Кузьма, ми ще не маємо другого куплету, третього". "Зараз все допишем, не переживайте". І зняли кліп. Каже мені: "Мусиш зняти бороду, бо тепер ми будемо sexshopboys", - згадав Дзідзьо.

Читайте також: Рік загибелі Кузьми: що стало з "Пающімі трусами" та хто допише останню книжку Скрябіна.

Дзідзьо згадав, як Кузьма змусив його зняти фірмову бороду - фото 1

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Мітки: #смерть