ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Джамала у фаворитах другого фіналу Євробачення

Фаворитами другого півфіналу Євробачення називають Україну і Австралію
Depo.Музичний укроп
12 травня 2016 12:12
ФОТО: depo.ua

Другий півфінал музичного конкурсу Євробачення, на якому Україну представить співачка Джамала, відбудеться в четвер увечері в Стокгольмі.

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "РИА Новости".

Представниця України була названа в числі претендентів на перемогу.

"Гравці найбільше вірять в перемогу України і Австралії в другому півфіналі. Україна, до того ж, на другому місці після фаворита Росії, претендує на перемогу в фіналі в суботу", - сказав представник букмекерської компанії Unibet Юнас Нільссон.

На сцені спортивно-концертного комплексу "Глобен" виступлять виконавці з Латвії, Польщі, Швейцарії, Ізраїлю, Білорусі, Сербії, Ірландії, колишньої Югославської Республіки Македонії, Литви, Австралії, Словенії, Болгарії, Данії, України, Норвегії, Грузії, Албанії та Бельгії . Продовжать змагання лише десять виконавців.

Перший півфінал музичного змагання пройшов 10 травня, в ньому взяли участь виконавці з 18 країн. Продовжать конкурс артисти з Росії, Мальти, Азербайджану, Вірменії, Австрії, Кіпру, Чехії, Нідерландів, Хорватії та Угорщини.

Фінал "Євробачення" пройде в суботу 14 травня. Конкурс вважається найбільшим в світі розважальним шоу, показуваним в прямому ефірі. Вперше в цьому році він буде транслюватися в США.

У 2016 році в конкурсі беруть участь виконавці з 42 країн. 

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo