Джамала своїм голосом відтворила музичний інструмент

Зірка взяла участь у записі старовинної народної кримськотатарської мелодії

Українська співачка Джамала, яка цьогоріч представлятиме Україну на "Євробаченні", взяла участь у записі старовинної народної кримськотатарської мелодії Boyna. Трек увійшов до альбому TATERRIUM українського і кримськотатарського джазового музиканта Усеїна Бекірова, повідомляє depo.ua з посиланням на tsn.ua.

"Boyna - це мелодія, тому я заспівала в ній інструментальну партію. В альбомі Tatterium я взагалі звучу не як вокаліст. Людям, які знають мене, першою чергою, як автора і виконавця пісень, буде незвично почути мене в такому вигляді. Мій голос в альбомі - це інструмент, поряд з ударними, клавішними і духовими інструментами. Цю пісню ми записали ще на другому курсі консерваторії, нам було років 18 або 19. Це одна з наших перших серйозних спільних робіт з Усеїном Бекіровим. Джаз з фольклором - це завжди дуже круте, гнучке і благодатне поєднання. Із цією програмою ми виступали на фестивалі "Джаз Коктебель" в 2008 році", - розповідає Джамала.

Усеїн Бекіров і Сусанна Джамаладінова (Джамала) дружать з дитинства. Обидва закінчили Сімферопольське музичне училище та Національну музичну академію України ім. П.І. Чайковського.

Усеїн Бекіров "Ми з Сусанною разом виросли: виступали на конкурсах, поки вчилися в музучилищі. Любов до джазу у нас від батьків і чудового вчителя, джазового музиканта, Геннадія Асцатуряна: разом ми слухали музику, обговорювали, писали, експериментували. Коли я вирішив робити презентацію альбому, першій я зателефонував Джамалі, і вона одразу ж погодилася, незважаючи на свій щільний графік і підготовку до конкурсу "Євробачення". "Я із задоволенням, ти ж знаєш!" - відповіла вона.

Іншої відповіді від Сусанни я і не чекав. Вона чудова людина, хороший друг і музикант. Я дуже радий, що вона представить нашу країну на конкурсі "Євробачення" і, завдяки їй світ дізнається історію кримськотатарського народу. Одним словом, Сусанна - молодець!" - відгукнувся про подругу та колегу Бекіров. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook