ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Джамала розповіла, як знімали кліп на пісню "1944"

За словами співачки, зйомки "1944" були найважчими в її житті
Depo.Музичний укроп
23 вересня 2016 17:27
ФОТО: depo.ua
Джамала розповіла, як знімали кліп на пісню "1944"
Джамала розповіла, як знімали кліп на пісню "1944"

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Gazeta.ua.

Кліп Джамали зняли в медитаційному стилі - туман, напівтемрява, за якою ховається зло. Артистка як символ добра стає на оборону вічних цінностей - дружби, любові, сім'ї. Вона показує, наскільки суттєвим може бути вплив однієї людини, її думки, на перебіг глобальних подій. Коли люди заклякають від страху перед невизначеністю, непереможністю зла, сила і впевненість однієї духовно сильної особистості дає іншим надію на перемогу.

Центральна тема кліпу - боротьба людей проти насильства і несправедливості у світі.

"Мабуть, це була найважча зйомка в моєму житті, - каже Джамала. - Без зупинки лив дощ, стояв туман, який не міг нагнати навіть сильний вітер, було жахливо холодно. Здавалося, сама природа вирішила влаштувати нам випробування! Нас заливало холодним дощем, тому ми за першої-ліпшої можливості грілися біля печі й сушили речі. Гаряча їжа була розкішшю, бо розвести багаття за такої погоди вкрай складно, ми буквально боролися за вогонь, як первісні люди", - каже співачка.

Нагадаємо, 22 вересня відбулася світова прем'єра кліпу Джамали на пісню "1944", з якою вона виграла міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2016.

Режисером і хореографом-постановником відео став Анатолій Сачивко. Зйомки тривали 3 дні в буковинських Карпатах, на покинутій військовій базі "Памір".

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo