Джамала: Чому у нас в країні нескінченний пошук зрадників?

Українська співачка Джамала обурена тим фактом, що українці швидко змінюють думку

Співачка розповіла, що думає про мінливість думки українського суспільства в інтерв'ю kp.ua, передає Depo.ua.

На питання журналіста про те, що думає Джамала з приводу різкої зміни думки у суспільстві в залежності від ситуації, зірка відповіла категорично:

"Це жахливо. Я постійно думаю про це останні два місяці. Від психологічного пресингу можна збожеволіти. Багато людей в усьому намагаються знайти "зраду". Претензії сиплються з усіх боків, мене закидають повідомленнями у всіх соціальних мережах: "Чому ти перейшла на російську мову під час "Голосу країни", "Підпишіть петицію про скасування "Євробачення", "Запишіть звернення до Кличка, щоб він перестав вбивати бездомних собак", "Приходьте до Верховної Ради і виступите з доповіддю про квоти", - заявила Джамала.

Співачка зазначила, що той, у кого є своя думка, одразу стає ворогом.

"Якщо ти комусь відмовляєш, навіть якщо у тебе просто немає часу вникнути в усі, все підписати і всюди сходити, ти стаєш ворогом. А якщо у тебе є своя думка, ти двічі ворог. Потрібно думати тільки так, як всі. Це мене дуже засмучує. Не знаю, як з цим боротися", - сказала Джамала.

Переможницю "Євробачення" також обурив той факт, що українці постійно шукають зраду і розділяють мешканців України за етнічною ознакою.

"Чому у нас в країні нескінченний пошук зрадників? Хочеться гірко плакати, коли читаєш коменти типу: "Де етнічні українці в журі?" Що це за постановка питання? Кожен проживає в нашій країні - українець. Ми всі громадяни України, ми повинні шукати, що нас об'єднує, що робить нас одним народом, а не сортувати всіх за етнічною ознакою. Інакше буде біда. Ми повинні цінувати людей незалежно від національності, віросповідання і сексуальної орієнтації. Об'єднання за національною ознакою неможливо в XXI столітті, це неминуче призведе до катастрофи", - заявила вона.

Джамала впевнена, що така ситуація склалася від байдикування і порадила українцям зайнятися справою.

"Мені здається, це відбувається від байдикування. Люди живуть чужим життям, бачать соломинку в чужому оці, а свої колоди не помічають. Боротися з чимось завжди набагато простіше, ніж творити. Так ти наповнюєш своє життя сенсом, у тебе з'являється ворог, мета, якої потрібно досягти, виникає почуття власної значущості. А ти не борись проти, борись ЗА щось. Закрий рот і відкрий свою справу. Опановуй нову професію, народи дитини, запиши альбом, отримай грант на проект в підтримку української культури. Зроби", - порадила співачка.

Нагадаємо, Джамала закликала відправити на Євробачення артиста, який не брав участь у відборі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Мітки: #Джамала