ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чому Україна має витрачати гроші на розкрутку "ватників" на "Євробаченні"

До українського фіналу відбору на "Євробаченні 2016" потрапив співак SunSay, який активно виступає на Росії та у Криму, а також підписаний на сторінку сепаратистів у соцмережі
Depo.Музичний укроп
15 лютого 2016 16:45
ФОТО: depo.ua
Чому Україна має витрачати гроші на розкрутку "ватників" на "Євробаченні"
Чому Україна має витрачати гроші на розкрутку "ватників" на "Євробаченні"

Крім того, Андрій Запорожець, який співає під псевдонімом SunSay, за деякою інформацією виступав на Антимайдані у 2014 році. І свого часу не гребував давати інтерв’ю пропагандистському телеканалу LifeNews.

Але згодом піарники SunSay спростовали інформацію про підтримку сепаратизму. Мовляв, музикант дуже погано розбирається у соцмережах і підписався на паблік, який потім став сепаратиським. 

 

Щоправда заперечити низку концертів на Росії під час війни в Україні піраники музиканта не змогли.

Тож, чи варто Україні, яка минулого року вирішила не брати участь у конкурсі "Євробачення" через війну з Росією і другий рік поспіль втрачає своїх патріотів через ворожі дії країни-агресора, піарити "ватника"? Тобто такого артиста, який не гребує грошима країни-агресора, яким би талановитим він не був?

Чи потрібно тоді взагалі Україні брати участь у цьому конкурсі?

Здається, всім очевидно, країна, яка переживає далеко не мирні часи, і в економічному плані також, має використовувати всі можливі засоби, для того, аби привернути увагу у світі до своїх проблем. Крім того, за таких обставин потрібно у першу чергу просувати тих артистів, які точно не соромляться своєї країни і не зрадять її у скрутну хвилину. Це, принаймні, чесно по відношенню до тих бійців, які досі мерзнуть в окопах, не кажучи вже про тих, які віддали своє життя за мир в Україні.

Чому Україна має витрачати гроші на розкрутку "ватників" на "Євробаченні" - фото 1

І, на щастя, ми маємо такого виконавця. Це – співачка Джамала з її глибокою піснею про депортацію кримських татар "1944". Вона не приховує своїх патріотичних думок щодо анексії Криму і принципово не виступає на Росії.

Звісно, доброзичливці можуть дорікнути Джамалі, що з її серйозною композицією на межі етніки, попу і трипхопу, яка розповідає про глибокі проблеми не місце на попсовому конкурсі. Там її меседж просто не почують. Адже на "Євробаченні" переважно перемагають солодкоголосі виконавці. Наприклад, у 2014 році лідером конкурсу стала травесті-діва Кончіта Вурст, а минулого року лаври першості отримав солодкоголосий швед Монс Сельверльов. І мовляв, пісня SunSay, яка максимально адаптована під вимоги "Євробачення" має більше шансів на перемогу.

Але під час фінального відбору на "Євробачення", яке відбудеться 21 лютого, варто пам’ятати не про кон’ютуру конкурсу, а про те навіщо країні, де досі точиться війна і гинуть люди, а економіка стрімко котиться вниз, цей конкурс потрібен взагалі.

І на додачу - на "Євробаченні" не завжди перемагають солодкоголосі виконавці, які повністю "прилизані" під формат. Згадаймо, як у 2007 році на "Євробаченні" це вдалося зробити сербці Марії Шерифович із цілком серйозною композицією "Молитва". Крім того, ця виконавиця зовні аж ніяк не відповідала стандартам гламурних блондинок з ідеальними формами. А в 2006 році переможцями конкурсу взагалі стали епатажні музиканти з рок-гурту з Фінляндії "Lordi", чого аж ніяк не можна було очікувати та прогнозувати.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo