Чому Україна має витрачати гроші на розкрутку "ватників" на "Євробаченні"

До українського фіналу відбору на "Євробаченні 2016" потрапив співак SunSay, який активно виступає на Росії та у Криму, а також підписаний на сторінку сепаратистів у соцмережі

Чому Україна має витрачати гроші на розк…

Крім того, Андрій Запорожець, який співає під псевдонімом SunSay, за деякою інформацією виступав на Антимайдані у 2014 році. І свого часу не гребував давати інтерв’ю пропагандистському телеканалу LifeNews.

Але згодом піарники SunSay спростовали інформацію про підтримку сепаратизму. Мовляв, музикант дуже погано розбирається у соцмережах і підписався на паблік, який потім став сепаратиським. 

 

Щоправда заперечити низку концертів на Росії під час війни в Україні піраники музиканта не змогли.

Тож, чи варто Україні, яка минулого року вирішила не брати участь у конкурсі "Євробачення" через війну з Росією і другий рік поспіль втрачає своїх патріотів через ворожі дії країни-агресора, піарити "ватника"? Тобто такого артиста, який не гребує грошима країни-агресора, яким би талановитим він не був?

Чи потрібно тоді взагалі Україні брати участь у цьому конкурсі?

Здається, всім очевидно, країна, яка переживає далеко не мирні часи, і в економічному плані також, має використовувати всі можливі засоби, для того, аби привернути увагу у світі до своїх проблем. Крім того, за таких обставин потрібно у першу чергу просувати тих артистів, які точно не соромляться своєї країни і не зрадять її у скрутну хвилину. Це, принаймні, чесно по відношенню до тих бійців, які досі мерзнуть в окопах, не кажучи вже про тих, які віддали своє життя за мир в Україні.

Чому Україна має витрачати гроші на розкрутку "ватників" на "Євробаченні" - фото 1

І, на щастя, ми маємо такого виконавця. Це – співачка Джамала з її глибокою піснею про депортацію кримських татар "1944". Вона не приховує своїх патріотичних думок щодо анексії Криму і принципово не виступає на Росії.

Звісно, доброзичливці можуть дорікнути Джамалі, що з її серйозною композицією на межі етніки, попу і трипхопу, яка розповідає про глибокі проблеми не місце на попсовому конкурсі. Там її меседж просто не почують. Адже на "Євробаченні" переважно перемагають солодкоголосі виконавці. Наприклад, у 2014 році лідером конкурсу стала травесті-діва Кончіта Вурст, а минулого року лаври першості отримав солодкоголосий швед Монс Сельверльов. І мовляв, пісня SunSay, яка максимально адаптована під вимоги "Євробачення" має більше шансів на перемогу.

Але під час фінального відбору на "Євробачення", яке відбудеться 21 лютого, варто пам’ятати не про кон’ютуру конкурсу, а про те навіщо країні, де досі точиться війна і гинуть люди, а економіка стрімко котиться вниз, цей конкурс потрібен взагалі.

І на додачу - на "Євробаченні" не завжди перемагають солодкоголосі виконавці, які повністю "прилизані" під формат. Згадаймо, як у 2007 році на "Євробаченні" це вдалося зробити сербці Марії Шерифович із цілком серйозною композицією "Молитва". Крім того, ця виконавиця зовні аж ніяк не відповідала стандартам гламурних блондинок з ідеальними формами. А в 2006 році переможцями конкурсу взагалі стали епатажні музиканти з рок-гурту з Фінляндії "Lordi", чого аж ніяк не можна було очікувати та прогнозувати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Країна Укропів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme