ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стали відомі справжні причини скасування концерту-реквієму пам’яті Кузьми "Скрябіна"

Відомий продюсер Володимир Бебешко назвав справжню причину відміни триб'юту Андрія Кузьменка
Depo.Музичний укроп
3 лютого 2016 15:41
ФОТО: depo.ua

Володимир зауважив, що не всі топові артисти були згодні виступати безкоштовно на концерті пам'яті Андрія, повідомляє depo.ua з посиланням на tsn.ua.

"Прізвищ я не називав і звідки інформація також говорити не буду, але вона – достовірна та отримана із першоджерел. Потрібно зв'язатися із організаторами та запитати у них, чому концерт, який вже рекламувався – відмінили. Те, що гонорари були названі – це факт. Афіши вже висіли, концерт був анонсований. Я знаю, що охочих брати участь у ньому було стільки, що концерт можна було проводити протягом тижня. Але не всі топові та знакові виконавці, які були потрібні, погодилися виступати безкоштовно. Це – мої колеги, і я не називатиму прізвищ, оскільки це – провокація. Виступати безкоштовно чи за гроші – їхнє право і ніхто не може їх засуджувати. Вони вважають, що повинні отримати гроші, тому що вони – артисти, усе просто", - зазначив продюсер.

Також він розповів, чи планують вони із Русланою зробити інший концерт-триб'ют пам'яті їхнього близького друга.

"Ми особливо не планували, а просто поговорили із Русланою. Саме вона отриманий у Львові гонорар (там були невеликі гонорари) віднесла у сім'ю та віддала вдові Андрія. Це – правда, і так вчинили небагато людей. У Львові були гонорари: дехто забрав їх, дехто – віддав, це – особиста справа кожного. Це – дуже "тонка" справа, в якій правди – не знайти, тому що кожен скаже: "Да ви що? Я готовий безкоштовно виступати!" Звичайно, концерт відбувся би, враховуючи скільки було топових зірок, бажаючих взяти у ньому участь. Він відбувся б, якби організатори "звели кінці з кінцями". У даному випадку, вони не змогли б цього зробити. Не потрібно мене звинувачувати в тому, що я намагаюся повісити на когось ярлики, тому що я не назвав жодного імені і я не є джерелом цієї інформації. Це – особиста справа кожного", - сказав продюсер.

Крім того, Бебешко запевнив, що він згоден брати участь та допомагати в організації заходів, які стосуються Кузьми.

"Я зі своїм гуртом братиму участь у будь-яких концертах, пов'язаних із Андрієм Кузьменком, безкоштовно і у будь-який час. Мене про це можна навіть не запитувати. Є такі друзі, і я про це знаю, яким можна зателефонувати вночі з цього приводу, і вони погодяться. І, якщо мої послуги та допомога будуть потрібні, я завжди буду "за" та допомагатиму, чим зможу", - наголосив Володимир.

Раніше повідомлялося, що концерт-реквієм пам'яті українського музиканта, письменника і шоумена Андрія Кузьменка, також відомого як Кузьма Скрябін, скасований на прохання його родичів.

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo

Більше новин читайте на Країна Укропів.Depo